הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

קורצקי לקראת ק"ש: "אנחנו לא פייבוריטים"

המאמן מנמיך ציפיות למרות המקום ה-3. גוזלן ישחק עם זריקה

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  16.10.21 - 12:06
תחילת כתבה

הפועל חדרה תצא מחר (ראשון) למשחק חוץ נגד עירוני שמונה (שידור ישיר ב-5LIVE החל מ-18:45). לרשותו של מנחם קורצקי יעמוד סגל חסר והוא ייאלץ להסתדר ללא גוסטבו מרמנטיני ועומר פדידה.

במועדון מנסים להכשיר את שובל גוזלן הסובל מדלקת במפשעה והוא אמנם מתאמן, אך סובל מכאבים ועשוי לעלות עם זריקה למשחק מחר. עומר דנינו, שהיה בספק, ערך אימון מלא למרות הפציעה ויעמוד לרשות קורצקי. ג'ונתן סיסה שלא התאמן באופן סדיר בשל מחלה צפוי לפתוח במרכז ההגנה. מקסים פלקושצ'נקו עדיין לא כשיר ויעלה מהספסל.

מאמן הקבוצה, מנחם קורצקי התייחס למשחק: "לשחק נגד ק"ש לאורך כל השנים היה קשה, אנחנו יודעים שהם במומנטום חיובי, אבל אנחנו אחרי שני ניצחונות וזה משחק שיאתגר אותנו. אנחנו באים מוכנים, עבדנו קשה בשבועיים האלה, ניסינו להכשיר פצועים. מי שהתאמן עבד קשה".

על הפצועים אמר: "בנינו סגל שיצטרך לעשות את העבודה, מי שנכנס צריך להוכיח את עצמו. יש מלחמה על ההרכב, אבל הבעיה היא שהפציעות שלנו על אותו תפקיד, שחקני התקפה ושחקנים מסוימים שמזכירים אחד את השני, אז שם יש יותר בעיה. אנחנו משתמשים במי שיש, אין לנו תירוצים. אנו מחויבים למועדון ולאוהדים ונבוא לנצח את המשחק הזה".

חדרה מדורגת שלישית, בעוד ק"ש נמצאת במקום ה-12. למרות זאת קורצקי מנמיך ציפיות: "למרות המיקומים אנחנו לא פייבוריטים, אנחנו יודעים את זה. זה שהטבלה נראית ככה במשחק כזה או אחר זה יכול להשתנות, שינויים מאוד חדים יכולים לקרות. לנו ולשחקנים יש המון בטחון, מאוד מאמינים, יש לנו קבוצה חזקה וטובה, אבל אסור לנו לדבר. אנחנו צריכים לעבוד קשה ולהיות מוכנים לכל משחק בשביל להשיג תוצאה טובה".

הרכב משוער: רובי לבקוביץ'; דיא לבאבידי, עומר דנינו, ג'ונתן סיסה, עידו לוי, איבליו מרקוב; תמיר גלזר, מנשה זלקה, מוחמד אוסמן; מוחמד גאדיר ושובל גוזלן.