הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

חסר פרופורציות: צפו במעצר של אוהדי חיפה

לא עטו מסכות, התפרעו ונאזקו באגרסיביות. הבלאגן חגג בטדי

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  16.10.21 - 20:36
תחילת כתבה

(הווידאו בהתאם לסעיף 27א בחוק)

מכבי חיפה סיפקה הערב (שבת) הצגת כדורגל בטדי, אבל יש אוהדים ירוקים שלא כל כך נהנו מהמופע: שלושה אוהדי הקבוצה התפרעו, נאזקו באגרסיביות על ידי השוטרים ונעצרו לאחר המשחק מול הפועל ירושלים.

המהומה החלה כאשר האוהדים הירוקים לא עטו מסכות ביציעים, וספגו דו"חות מהשוטרים שבאיצטדיון. כתוצאה מכך, נוצרה מהומה ביציע שמאכלס את אוהדי מכבי חיפה ומאות מהאוהדים נטשו וחיכו מחוץ לטדי. שלושה מהם, כאמור, נעצרו באגרסיביות על ידי השוטרים כפי שניתן לראות בנגן הווידאו למעלה ופונו לתחנת המשטרה. גורם במכבי חיפה התייחס למהומה: "זו אכיפה די אגרסיבית ובררנית של המשטרה. רק יציע האורחים נאכף".

ממשטרת ישראל נמסר: "לפני זמן קצר, שוטרים שביצעו פעילות אכיפה כנגד אי עטיית מסיכה בתחומי אצטדיון הכדורגל טדי בירושלים, הותקפו על ידי שלושה חשודים שהיו ללא מסיכה על פניהם כנדרש בחוק. כתוצאה מכך נזקקו שלושה שוטרים לקבלת טיפול רפואי עקב חבלות שנגרמו להם. שלושת האוהדים החשודים בתקיפה, נעצרו על ידי שוטרים נוספים שנכחו במקום והם הועברו לחקירה בתחנת המשטרה. משטרת ישראל לא תאפשר כל גילוי אלימות, ובפרט כלפי אנשי החוק המבצעים את תפקידם לשמירת הציבור ובריאותו".