הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"צריך להקפיד על הזמן במשחקי הכדורגל"

בן שמעון ביקר את השיפוט אחרי סכנין: חייבים לבדוק את זה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  16.10.21 - 21:31

הלהיט הגדול של הליגה בעונה שעברה התפוגג: אחרי שישה מחזורים בליגת העל, מ.ס. אשדוד מוצאת את עצמה מתחת לקו האדום עם 3 נקודות בלבד מאז תחילת העונה. האשדודים הפסידו 1:0 הערב (שבת) לבני סכנין באצטדיון הי"א, ויודעים היטב שכדי להישאר בליגה - הם יהיו חייבים להתחזק.

"אנחנו מתקשים כרגע מול משחק בצפיפות", אמר בסיום מאמן אשדוד, רן בן שמעון. "אנחנו קבוצה שולטת ומניעה, רוצה לשחק כדורגל טוב, אבל כדורגל זו תוצאה. אני לא מצטער על דבר אחד: שאנחנו מנסים לשחק כדורגל ולשנות את התוצאות. אנחנו קבוצה טובה שמפסידה כל הזמן, אני עדיין מאמין בה וחושב שהיא יכולה לנצח כל קבוצה בליגה".

בנוסף, באופן טבעי, עלה גם נושא השיפוט - בשל הפנדל שנשרק לזכותה של בני סכנין. "לא ראיתי את הפנדל", אמר בן שמעון - אבל היו לו טענות לשיפוט, בנושאים אחרים. "הבעיה היא אחת: צריך לבדוק את הזמנים שמשחקים כדורגל בליגת העל. זה בלתי אפשרי, זה לא בסדר וזה הדבר שצריך להקפיד עליו מבחינת השיפוט".

שחקן הקבוצה, קני סייף, סיכם בפשטות: "אין מה להגיד. הקבוצה משתדלת לשחק כדורגל, בינתיים משהו לא מתחבר. העונה ארוכה ואני מאמין שצריכים להיות חיוביים. אני מאמין שיהיה בסדר".

"היה לחץ גדול", הודה בסיום מאמנה של בני סכנין, שרון מימר. "המטרה שלנו היתה להשיג ניצחון שירחיק אותנו מלמטה, וייתן אוויר. לא רצינו להיגרר לשם, ואני שמח על הניצחון. לא במשחק גדול, אבל עם הרבה הקרבה - מה שלא היה נגד נתניה, ייאמר לזכות השחקנים היום". מה היה נגד נתניה? "קיבלנו קצת כותרות, וחשבנו שנעשה פלייאוף קל. קצת התבלבלנו. לצערי קיבלנו סטירה, אבל אני שמח שממנה עלינו וניצחנו כאן קבוצה לא קלה".

החלטה מעניינת שקיבל מימר, והשתלמה לו בהחלט בסיום עם הצלה פנטסטית בתוספת הזמן, היא להציב בין הקורות את גד עמוס, במקומו של מחמוד קנדיל הוותיק שירד לספסל. "בנינו את הקבוצה על תחרות", אמר מימר, "על כל תפקיד. יש לנו המון שחקנים טובעים שמגיע להם לשחק. אני שם כשמגיע. בשני המשחקים האחרונים, מחמוד (קנדיל) היה פחות טוב, ולכן גד קיבל הזדמנות".

ומה לעמוס היה להגיד? "היו פה 11 לוחמים שנתנו את הדם. עשו עבודה יוצאת מן הכלל, זה לא אני - זה הם". באשר לשוער שהחליף: "מחמוד (קנדיל) שוער מצוין, ושוער ראשון פה שנים ובצדק. הגעתי לפה להתחרות. לתת לו תרחות, אני שמח שנתנו לי את הצ'אנס".