הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מנכ"ל נוף הגליל: "זה לא יעבור בשתיקה"

גיל ברעם זעם: "מפרקים אותנו עם החלטות שיפוט שערוריתיות"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  16.10.21 - 21:31
תחילת כתבה

הפועל חיפה ניצחה הערב 1:3 את הפועל נוף הגליל אחרי משחק מלא באירועים. מי שתפס את מרבית תשומת הלב היה השופט אביעד שילוח, שנקרא לעמדת ה-VAR לאחר נגיעת יד ברחבת הפועל חיפה. שילוח בחר להתעלם מההמלצה של צוות ה-VAR ולא נתן פנדל לנוף הגליל.

מנכ"ל נוף הגליל, גיל ברעם, כאס מאוד לאחר המשחק: "״שלושה משחקים רצוף מפרקים לנו את הקבוצה בהחלטות שיפוט שערוריתיות. אביעד שילוח צריך להיות שופט בלאומית. שולחים לנו מתלמדים כי זה קל מול נוף הגליל", הוא המשיך ודיבר על ה-VAR: "בשביל מה יש את המערכת? בשביל מה אני משלם 8,000 שקל על VAR כל משחק? זה לא יעבור בשתיקה".

"משחק שלישי כבר, גם מול ק"ש והפועל ת"א ראיתם מה היה שם, השופט היה צריך לקרוא לליאני ולהגיד לו שלא היה פנדל", מאמן נוף הגליל, ירון הוכנבוים המשיך ודיבר על טעויות השופטים, "אני דיברתי על הטעויות במחזור ה-4 וה-5 ואת אומרת על היום. רק שישה משחקים וכבר יותר מידי טעויות מולנו. זה אמור להתקזז כמו שכולנו יודעים, אבל בינתיים זה רחוק מזה".

המאמן לא רצה להתעסק יותר מידי בענייני השיפוט כשאמר: "מעדיף להתרכז בדברים שיש לי שליטה עליהם מאשר דברים אחרים". בהמשך הוא דיבר על היכולת הטובה של קבוצתו, שהרבה להחמיץ היום: "נוף הגליל לא פרייארים, מי שחשב כך טועה ואנחנו נוכיח את זה ממשחק למשחק, נתקן ליקויים שהיו היום ונמשיך לשחק כדורגל התקפי".

גם מאמן הפועל חיפה, אלישע לוי, נשאל על השיפוט: "לפעמים השיפוט היה לטובתנו ולפעמים לא. אני מאמן כדורגל ולא מתעסק בשיפוט, בשביל זה יש שופטים, יש VAR  ואני מניח שהם חשבו קצת יותר מידי, אבל לקחו החלטות נכונות".

"מקום ראשון זה יפה, אבל המשחק לא נפתח טוב מבחינתנו, נוף הגליל עלתה עם מערך מאוד התקפי ויזמה אבל אנחנו היינו יעילים בהרבה", הוא סיפר בסיפוק, "לשמחתי כשאיבדנו שחקן כמו ממן ידענו להגדיל את התוצאה. חזרנו עם ניצחון שהגיע בגלל מחוייבות גדולה. אנחנו מייצרים גולים ומשחק ההגנה השתפר".

על האופי של קבוצתו הוא אמר: "אופי וחוסן מייצרים במעשים ולא בדיבורים. להגדיל תוצאה ב-10 שחקנים זה אופי. יש לנו קבוצה טובה ומועדון טוב ואנחנו רוצים להנות ולהמשיך קדימה".