הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אבו עביד יועדף על דדיה, גם פטרוצ'י יפתח

בהפועל ב"ש חוששים משאננות לפני פ"ת. ההרכב המשוער בפנים

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  17.10.21 - 07:37
תחילת כתבה

בהפועל באר שבע יודעים שלמרות הניצחונות על מכבי תל אביב ומכבי חיפה בשני המחזורים האחרונים, מעידה הערב (ראשון) בבית מול מכבי פתח תקווה ואף אחד לא יזכור לקבוצה של רוני לוי את היכולת הטובה עד כה. לוי נותן לא מעט כבוד ליריבה, ובאסיפה עם חניכיו הוא הקרין כיצד הקבוצה של גיא לוזון יוצאת עם שני מגנים קדימה. בשל כך, כנראה העדיף מאמן ב"ש, לפחות בתחילת המשחק, להעדיף את איאד אבו עביד כמגן ימני על חשבונו של אור דדיה.

שני חילופים נוספים, אבל כפויים, מהניצחון האחרון יבצע המאמן - כשדוידה פטרוצ'י יחליף את רועי גורדנה המורחק, ועמרי גלזר יפתח בין הקורות על חשבון אריאל הרוש הפצוע. לוי עוד התלבט בין פטרוצ'י לדוד קלטינס, אבל החליט ללכת עם האיטלקי שטוב יותר בהנעת הכדור.

"אנחנו משחקים טוב, אבל זה לא מספיק. אתם מסוגלים כל אחד ואחד ליותר", אמר המאמן באסיפה. בב"ש חוששים משאננות ובמהלך הימים האחרונים הבהירו בצוות המקצועי לשחקנים שלא יוכלו להוריד את הרגל מהגז. "צריך לגרום לכך שטרנר יחזור להיות מבצר. שקבוצות יפסידו נקודות כבר בדרך למגרש", אמרו השחקנים. לפני המשחק יוחלט אם דור מיכה יהיה בסגל כדי לא לסכן אותו אחרי ששב ממתיחה בשריר הירך האחורי. מי שישוב לסגל יהיה איתן טיבי, כששגיב יחזקאל ימשיך להיעדר בשל פציעה.

הרכב משוער: עמרי גלזר; איאד אבו עביד, מיגל ויטור, חאתם עבד אלחמיד, הלדר לופז; מריאנו בריירו, דוידה פטרוצ'י, רמזי ספורי; דנילו אספרייה, יוג'ין אנסה, ניקיטה רוקאביצה.