הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

בני סכנין מאושרת: "יכולים להגיע רחוק"

מימר מרוצה, מחמאות גדולות לגד עמוס. וארן נפצע וייבדק

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  17.10.21 - 10:51
תחילת כתבה

בני סכנין רשמה אמש (שבת) 0:1 קטן על מ.ס אשדוד ובכך שבה למסלול הניצחונות לאחר ארבעה משחקים וכן לאחר ההפסד הביתי למכבי נתניה (3:1). במועדון אמרו לפני המשחק שחייבים לקחת את הנקודות, גם על חשבון כדורגל אטרקטיבי.

השינויים של שרון מימר הוכיחו את עצמם, כאשר ברמת הנחישות כולם נתנו את כל כולם כולל המחליפים. השינוי הגדול ביותר היה בין הקורות, כאשר מחמוד קנדיל ירד לספסל וגד עמוס קיבל את אפודת השוער הראשון. מימר ומאמן השוערים, עמי גניש, שוחחו עם קנדיל והמטרה היא ליצור תחרות בריאה.

בקיץ, מימר מאוד התעניין בגד עמוס שנחשב לבכיר השוערים בלאומית ורצה לקבל הזדמנות נוספת בליגת העל, לכן הסכים להגיע כשוער שני בסכנין בשכר גבוה יותר ממה שהיה רגילים לשלם לשוערי המשנה. בספטמבר החזיק עמוס בהצעה מהפועל כפ"ס, שאף פנתה למנכ"ל בני סכנין, חאלד דוכי, שהגיב בשלילה. במועדון התייחסו לנושא: "גד מראה רצינות באימונים, הוא חיכה להזדמנות ולקח אותה בשתי ידיים. הוא עמד בלחץ, בסכנין מי שיהיה טוב ישחק".

במקביל, בירם כיאל, שכבש את שער הניצחון רשם משחק טוב וכן גם איהאב גנאיים שרשם עשרה חילוצים, 5/7 בתיקולים, 12/17 במאבקים ו-92% אחוזי דיוק במסירה (הכי גבוה בקבוצה).

מאמן הקבוצה, שרון מימר, סיכם: "הניצחון מאוד חשוב, כשאתה במומנטום לא טוב אתה חייב לעצור את זה עם ניצחון, גם אם הוא לא בא עם כדורגל איכותי. הנחישות וההקרבה שהשחקנים הביאו זה משהו שהרגילו אותנו בתחילת הדרך ואני שמח שחזרנו לזה. לא לספוג זה גם מאוד חשוב. עם הביטחון של הניצחון הזה אנחנו נלך קדימה ונשפר גם את הכדורגל. יש כאן קבוצה טובה ואמרנו את זה מפתיחת העונה. הקבוצה הזאת יכולה להגיע רחוק, אבל קודם כל נחישות והקרבה".

המאמן התייחס לשינוי בעמדת השוער: "בתחילת העונה בנינו סגל כך שיש תחרות על כל עמדה, מהשוער ועד החלוץ. אני חושב שגם יתר השחקנים שנכנסו עשו עבודה טובה, קבוצה איכותית לא יכולה להיות רק עם 11 טובים, אלא עם סגל רחב. אנחנו שמחים שכולם עזרו ותרמו את חלקם בדרך לניצחון".

68 אוהדי סכנין עשו את הדרך הארוכה לאשדוד וזכו להקדשה ממימר: "הניצחון מוקדש לקהל, זה לא קל להגיע מסכנין לאשדוד. אם הם ימשיכו להיות איתנו, אני חושב שנראה עונה טובה בסכנין. כל הכבוד להם".

בתוך כך, אנטוני וארן יבדק לאחר שנפצע בברך שרק החלימה באימון המסכם. הוא יעבור בדיקה ובצוות המקצועי מקווים שמדובר בפציעה קלה בהרבה ושלא תוביל להיעדרות ארוכה.