הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

ניצן כשיר בבית"ר, גרצ'קין וינקוביץ' בספק

ג'אסי: "מרגיש טוב בבית"ר". זרגרי צפוי לפתוח לראשונה

תומר לוי
תומר לוי  17.10.21 - 12:55
תחילת כתבה

אחרי שלושה משחקים רצופים ללא ניצחון, בית"ר ירושלים תתארח מחר (שני, 20:45) בבלומפילד אצל הפועל תל אביב, בתקווה לחזור עם שלוש נקודות מהקרב מול היריבה המושבעת.

מאמן בית"ר, ארווין קומאן, דיבר על ההכנות למשחק: "משחק נגד קבוצה שאנחנו מכירים, מדברים על המשחק הזה כל השבוע, אבל בסופו של דבר כמו שאמרתי, אנחנו צריכים להופיע מחר ואנחנו צריכים להראות שאנחנו רוצים להילחם 95 דקות. יש לנו איכות רבה, ואסור לנו לעשות טעויות ופאולים טיפשיים. אנחנו צריכים להיות פיקחים ולמצוא דרכים חכמות ויצרתיות לתקוף. אני מלא בביטחון לקראת מחר".

גם אדווין ג'אסי סיפר לקראת המשחק החשוב: "אני מנסה להתכונן לכל משחק אותו הדבר. ברור שזה כמו ״דרבי״ גדול עבורינו, אז יש קצת יותר מוטיבציה עבורינו, אבל כמו שהמאמן אמר, אנחנו צריכים להישאר בפוקוס על המגרש ולעשות את העבודה שלנו ואני בטוח שיהיה בסדר". על ההתאקלמות שלו: "אני מרגיש טוב מאוד כאן, מהיום הראשון בקבוצה היו טובים אליי וקיבלו אותי יפה. הייתי צריך לעבוד קשה כדי לחזור ולהגיע לרמה שאני רגיל אליה".

איתמר ניצן אומנם כשיר למחר, וערך אימון מלא למרות הקרע הקטן בברך, אבל מכת הפציעות מסרבת לעזוב את הקבוצה מהבירה, לאחר שמקס גרצ'קין עזב את האימון עם כאבים בגיד אכילס, וספק אם יוכל לקחת חלק במשחק מחר.

בנוסף לגרצ'קין, גם אוראל דגני וג'וסואה מחיאס שמרכיבים את קו ההגנה הבית"רי לא ישחקו מחר בעקבות פציעות, כך שארווין קומאן יצטרך לאלתר. ככל הנראה, אופיר קריאף ודוד חוג'ה עשויים לפתוח כבלמים בעקבות המצב. גם מרקו ינקוביץ' צפוי להעדר מהמשחק, כמו גם עמית כהן ולירן רוטמן.

ובכל זאת, יש גם חדשות טובות בקבוצה מהבירה. אביאל זרגרי, שנכנס כמחליף לקראת סיום המשחק נגד עירוני קריית שמונה, צפוי לפתוח לראשונה העונה בהרכב של קומאן.