הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"יש משחקים שצריך לנצח עם אופי וכוח"

מאמן ב''ש התייחס ליכולת קבוצתו. לוזון: "היינו חסרי מזל"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  17.10.21 - 22:08
תחילת כתבה

המשיכה עם המומנטום. הפועל באר שבע, שיצאה לפגרת הנבחרות אחרי ניצחון גדול על מכבי חיפה, השיגה הערב (ראשון) עוד ניצחון בדרך שוב למקום הראשון בטבלת ליגת העל. היא גברה 0:1 על מכבי פתח תקווה משער של מריאנו בריירו.

רוני לוי, מאמן ב''ש, סיכם בסיום את ההופעה של קבוצתו: "שיחקנו מול קבוצה מאוד טובה, מאומנת וקשה מאוד לפיצוח. זה ניצחון חשוב מאוד, מעדיפים לתקן אחרי נצחון. תודה לקהל שתמך מקווה שבעתיד נקווה יותר".

שלוש הנקודות של באר שבע הגיעו לאחר קרב עיקש, ולוי סיפר שהיה מוכן לכך: "לא חשבנו לרגע שיהיה קל, לפעמים יש משחקים שצריך לנצח עם אופי וכח. מגיע לשחקנים כל הכבוד שנתנו הכל עד הסוף,  יכולנו להגדיל את התוצאה ולהשיג 0:2, ואז והיו מדברים על משחק ושנתנו הצגה. מה שיש לתקן, נתקן", בנוסף, לוי לא מתרגש מהקריאות החלקיות שהגיעו מכיוון הקהל בעקבות היכולת הפושרת: "זה נורמלי, טבעי שהאוהדים רוצים הצגות ותוצאות גבוהות, אבל רוב המשחק אני שמעתי דחיפה ותמיכה".

אחד הרגעים המפתיעים היה כשניקיטה רוקאביצה הוחלף ובמקומו נכנס הבלם איתן טיבי: "אני לא נוהג לעשות את זה, אבל הרגשתי שהיינו חשופים מבחינה הגנתית. פעם ראשונה שאני עושה את זה, ניקיטה היה עייף, והייתה התלבטות לשחק במערך אחר, דווקא כאן הייתה לנו הזדמנות להגדיל תוצאה ולא עשינו את זה".

כובש השער, מריאנו בריירו, היה נרגש מכך שהצליח להביא במו רגליו את הניצחון לדרומיים: "אני מאוד שמח, כל פעם שאתה כובש זה מרגש, ואם גול כזה בזה בכלל נחמד, היה טוב לקבוצה הניצחון, נצטרך לתקן דברים קטנים ונמשיך", לאחר מכן, מריאנו הסביר את פשר החגיגה שלו לאחר השער: "החברה שלי באיטליה, ורציתי לשלוח לה נשיקות ושתדע שאני איתה".

מאמן המפסידה, גיא לוזון, הסביר בסיום מה הוביל להפסד של מכבי פ''ת: "פעמים היינו צריכים את טיפת המזל. ב"ש כבשה, וכשהמשכנו לשחק בחצי שני, גלזר סיפק שתי הצלות. לצערי רבע שעה אחרונה איבדנו סבלנות, היינו צריכים להישאר סבלניים". לוזון אמר בהמשך: "אם היינו כובשים בחצי הראשון זה היה נראית אחרת. בסופו של דבר הפסדנו היום, ונצטרך להמשיך הלאה".

המגן של המלאבסים, דור אלו, שיתף בתחושות שלו לחזור לשחק עבור מכבי פתח תקווה: "ברור שזה הבית שלי, אבל בכל קבוצה שהלכתי אליה נתתי את ה-100% שלי. אני תמיד מצפה מעצמי ליותר, אין יותר שמח ממני להיות פה." המגן שישב חודשיים בחוץ בגלל פציעה הודה שיש לו עוד עבודה לקראת ההמשך: "לא עשיתי הכנה אידיאלית, הייתי חודשיים בחוץ,  אבל אני אדביק את זה".