הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מפקח מקרוב: ג'ק אנגלידיס יטוס עם מכבי ת"א

נציג הבעלים יגיע לישראל. ואן לוון מכין את הקבוצה ל-HJK

תומר לוי
תומר לוי  18.10.21 - 11:02
תחילת כתבה

הרבה מאוד סימני שאלה יש כיום במכבי תל אביב, שכן אחרי ההפסד הכואב 4:2 למכבי נתניה, מעמדו של פטריק ואן לוון התערער משמעותית. המאמן העביר אתמול (ראשון) את האימון וגם שוחח בקצרה עם השחקנים: "מה שהיה בנתניה לא יכול לחזור על עצמו יותר אף פעם. אנחנו קבוצה טובה וחזקה וחייבים להראות את זה על המגרש".

בינתיים, נראה שההולנדי מכין את הקבוצה למשחק ביום חמישי בקונפרנס ליג מול HJK הלסינקי הפינית, כאשר ברקע לא ברור עדיין מה יחליט מיץ' גולדהאר לגבי עתידו של ואן לוון. טרם ברור אם הבעלים יפנה לוולדימיר איביץ' שיושב כרגע בבית או אם בודקים במועדון עם מאמנים אחרים. בצוות המקצועי מחכים להחלטות בקנדה.

נציג הבעלים ג'ק אנגלידיס יטוס עם מכבי ת"א לפינלנד ויפקח מקרוב על הנעשה. במועדון, לעומת זאת, מבהירים שהוא נמצא בקפריסין בענייני משפחה, ללא קשר למצב הקבוצה.

במקביל לכל העיסוק סביב המאמן, ממשיכים בקבוצה לעסוק בפן המקצועי: "בכל מה שקשור למשחק ההגנה הכתובת הייתה העל הקיר כבר במחנה האימונים. אנחנו רכים ומקבלים שערים בקלות. גם השער של יניב מזרחי, עם כל הכבוד שהשער יפה, אצלנו 'מצלמים' אותו, ובצד השני אנחנו חוטפים מכות בכל נגיעה בכדור". עוד נאמר בקבוצה: "נתניה שינתה שיטה בתחילת המחצית השנייה ואנחנו לא הצלחנו להגיב. חסרי רעיונות ויצירתיות".