הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"לא הצלחנו לייצר מצבים": אכזבה בפ"ת

אבי לוזון נכנס לחדר ההלבשה במחצית. פציעת אדניי לא חמורה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  18.10.21 - 07:05
תחילת כתבה

לצד האכזבה במכבי פתח תקווה בעקבות ההפסד 1:0 להפועל באר שבע, במועדון חשים גם מידה של אופטימיות. המלאבסים הרגישו שהקבוצה ניפקה הופעה מכובדת מול יריבה "מפלצתית", כפי שכינה אותה המאמן גיא לוזון. האורחת נכנעה משער של מריאנו בריירו רגע לפני הירידה למחצית, ולצערה לא הצליחה לשוב למשחק.

"זה היה סיוט", אמרו בקבוצה. "פשוט לא הצלחנו לייצר מצבים". אבי לוזון, בעלי הקבוצה, נכנס לחדר ההלבשה במחצית ואמר בכעס לשחקנים: "המחצית יכלה להיגמר 0:0, והיינו מתחילים במחצית השנייה משחק חדש. למה לקבל גול בדקה האחרונה?!". שוער הקבוצה, אריק ינקו נראה גם הוא עצבני ומאוכזב במחצית, אך בסוף המשחק, היה זה שגרף את מירב המחמאות על תצוגה מצוינת שכללה הצלות קריטיות שמנעו תבוסה של קבוצתו.

למרות האכזבה, בפ''ת לקחו גם דברים חיוביים מההפסד. בסיום המשחק לאחר מסיבת העיתונאים, ניגשו אלונה ברקת ורוני לוי, כל אחד בנפרד, לגיא לוזון, החמיאו לו על המשחק, ואמרו שהתוצאה לא משקפת. המאמן מצידו היה מרוצה מהיכולת של שחקניו וסיכם "אם נמשיך ככה, התוצאות יבואו, אני אופטימי".

הקבוצה מאם המושבות התבשרה גם בחדשות טובות, לאחר שהתברר שג'יימס אדניי, שנפצע במהלך המשחק והוחלף, ככל הנראה סובל ממכה יבשה בלבד. החלוץ צפוי לקחת חלק באימוני הקבוצה השבוע, כדי להתכונן למפגש במחזור הבא מול אחת מההפתעות הליגה, הפועל נוף הגליל.