הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"מזכיר את העונה עם אביטן": חדרה בעננים

הרצת רובי לבקוביץ' לנבחרת וה"קמע". סיכום ה-0:1 בקריית שמונה

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  18.10.21 - 08:13
תחילת כתבה

הפועל חדרה רשמה אמש (ראשון) את ניצחונה השלישי ברציפות - 0:1 על קריית שמונה. הניצחון הזה השאיר את האדומים במקום השלישי בטבלה ובמרחק של שתי נקודות מהפסגה. לפני המשחק היה בקבוצה חשש גדול בשל היעדרותם של גוסטבו מרמינטיני, עומר פדידה ואביאל בן חמו, מקסים פלקושצ'נקו היה כשיר רק לחצי שעה, ורובי לבקוביץ', שובל גוזלן ועומר דנינו עלו לשחק פצועים, אבל עד מהרה גילו כי אין סיבה לדאגה.

הצוות המקצועי וחברי ההנהלה ניצלו את ההגעה המוקדמת למלון במטולה, על מנת להתפלל בקברי צדיקים לפני המשחק ובסיום נרשמו חגיגות גדולות. מנחם קורצקי רקד עם חברי ההנהלה, אנשי הצוות והשחקנים, כאשר כרגיל, המעסה יקיר סבח תפס את ההצגה. "זה מזכיר את העונה של ניסו בעונה הראשונה בליגת העל, האווירה מדהימה", אמר גורם במועדון.

את מירב המחמאות סחט כובש השער, דיא לבאבידי שרשם שער שני ברציפות. הוא היה השחקן שאיים על השער הכי הרבה פעמים בחדרה, ניצח במאבקים ורשם כדרורים מוצלחים. עם זאת, המגן נפצע לקראת הסיום בכתפו, נזקק לטיפול ויבדק בימים הקרובים. "לבאבידי הוא היום המגן בכושר הטוב הליגה", אמרו בחדרה.

במועדון החמיאו לשוער, רובי לבקוביץ'. זה המשחק הרביעי העונה שהוא שומר על שער נקי. המועדון והשוער העבירו מסרים למאמן הנבחרת הלאומית, ווילי רוטנשטיינר ולעוזרו, מרקו בלבול שנכח באיצטדיון, כי שם הוא מקומו.

מי שזכה לכינוי "הקמע" הוא החלוץ הצעיר, עמית מור שנכנס כמחליף וסחט את הכרטיס האדום מעאיד חבשי. הסיבה לכינוי היא שבכל ארבעת המשחקים ששותף השנה, הם ארבעת המשחקים שחדרה ניצחה.

הקשר, מקסים פלקושצ'נקו ששב בהדרגה סיכם: "באים כל משחק צנועים, רוצים לעשות את הטוב ביותר. נלחמים ומנסים להוציא 3 נקודות, שמחים שניצחנו. אני נכנס לאט לאט לכושר, מרגיש טוב יותר, מרגיש שחזרתי לעצמי. אני עוד לא 100% אבל בדרך לשם, מקווה שנמשיך לנצח. אנחנו לא מסתכלים קדימה יותר מידי, ממשחק למשחק רוצים לבוא כל משחק להלחם ולעשות הטוב ביותר".