הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

בק"ש מודאגים: "אם בינואר לא יגיע רכש הסוף יכול להיות עצוב"

אכזבה במועדון: "הפסדנו במשחק הכי טוב שלנו עד כה". דאגה מחסרונו של חבשי נגד סכנין

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  18.10.21 - 08:55
תחילת כתבה

אכזבה גדולה בקריית שמונה אחרי ה-1:0 אתמול (ראשון), להפועל חדרה, הפסדה השלישי של הקבוצה העונה. הנהלת ק"ש פעלה במרץ על מנת למשוך קהל למשחק ובעיקר אוהדים צעירים, והם הצליחו ובכך וכאלף פקדו את האיצטדיון המקומי. במועדון חשבו שהקהל ידחוף את השחקנים לניצחון נגד הפועל חדרה, אך זה לא הספיק.

ההכנה של הצוות המקצועי הייתה טובה, ק"ש לחצה גבוה והגיע למספר מצבים מהם החמיצו ברשלנות. הקבוצה הגיעה בסה"כ ל-19 איומים והחזיקה בכדור 64% מהזמן, אך זה לא הספיק. במועדון אמרו בסיום: "זה מאכזב מאוד, הפסדנו במשחק הכי טוב שלנו עד כה. אנחנו מתקשים, סופגים שערים נאיביים. חדרה עשתה לנו מה שאנחנו עשינו להפועל נוף הגליל", בנוסף ישנה דאגה: "אם בינואר לא יגיע רכש, הסוף יכול להיות עצוב".

ק"ש שוב איבדה שחקן משמעותי בסמוך למשחק, הפעם היה זה אובידיו ביק. איתמר שבירו הועדף על פניו של סטפן מילושוביץ' בגלל הניידות שלו, הוא היה פעיל מאוד, אך לא ניצל את ההזדמנויות שניתנו לו. הבולטים בשורות ק"ש היו השוער, דזיוגס ברטקוס, רועי קהת ועאיד חבשי שספג אדום בדקות הסיום, כאשר עצר את עמית מור בסמוך לרחבה. עוזר מאמן נבחרת ישראל, מרקו בלבול, הגיע לצפות בו וחבשי רשם משחק טוה שכלל 15 חילוצים, 4/4 תיקולים ו-7/7 מאבקי אוויר. בק"ש מאוד מודאגים בשל חסרונו נגד בני סכנין, הבלם המחליף, איתי בן שבת פצוע וכרגע הפתרון הוא זיו מורגן לצדו של סטפן אקה.

מאמן הקבוצה, עמיר נוסבאום סיכם את המשחק: "הפסד מאוד כואב, שיחקנו מצוין ובסה"כ רצינו מאוד את הנקודות בבית. זה היה משחק מאוד חשוב. אני גאה בבחורים, הם נתנו הכל, נתנו פייט טוב, הגענו למצבים, עמדנו כמו שצריך, מעבר לזה זה כבר לא בשליטתנו. השחקנים לקחו קשה את ההפסד כי הם עבדו קשה על המגרש, אני מאוד גאה. זאת הייתה אולי התצוגה הטובה ביותר שלהם העונה, אבל אין מה לעשות אנחנו צריכים להרים את הראש לקראת שבת ויש משחק סופר קשה נגד סכנין בדוחא. אנחנו נגיע מוכנים".