הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

בבית"ר מעריכים: אנשי העסקים קרובים להגיש הצעה לרכישה

בבירה נמצאים בקשר רציף עם המשפחה מניו יורק ומעידים: "הבדיקה מאוד פרטנית. השקט מסביב מראה על רצינות הרוכשים". וגם: קומאן ביקש מהשחקנים להימנע מפרובוקציות מול הפועל ת"א

תומר לוי
תומר לוי  18.10.21 - 10:07
תחילת כתבה

בית"ר ירושלים תתארח הערב (שני) בבלומפילד למשחק מול היריבה הגדולה שלה, הפועל תל אביב, בזמן שישנן התפתחויות חדשות בנושא רכישת המועדון. ישנה הערכה שמשפחת אנשי העסקים מניו יורק קרובה להגיש הצעה ראשונית לרכישה, זאת לאחר שבימים האחרונים הקשר התהדק.

הקשר בין בית"ר למשפחה נעשה בעיקר באמצעות מיילים, כאשר נשאלות הרבה שאלות והספרים של המועדון אף תורגמו לאנגלית. "השאלות והקשר הרציף, וגם החתימה על הסכם הסודיות מראה על רצינות המשפחה בכל מה שקשור לאפשרות לרכוש את הקבוצה", אמר גורם במועדון. "הבדיקה מאוד פרטנית ורצינית והשקט סביב מראה על הרצינות של הרוכשים".

בינתיים, ההכנות למשחק מול הפועל ת"א נמשכות. קומאן שוחח עם שחקני בית"ר באסיפה ואמר: "זה סוג המשחקים שכל שחקן רוצה להיות בו, עם הרבה קהל. הייתי במשחקים גם עם 70 אלף אוהדים, זה נותן הרבה אנרגיות". בנוסף ביקש המאמן לא להיגרר לפרובוקציות ולא לאבד את הראש: "זו הזדמנות טובה להחזיר לקהל שמלווה אתכם".

אביאל זרגרי צפוי לפתוח בקישור כאשר אופיר קריאף ודוד חוג'ה יאיישו את מרכז ההגנה. עקב האכילס של בית"ר למשחק הזה הוא כמובן חוליית ההגנה, כאשר ג'וסוואה מחיאס ואוראל דגני פצועים ומקס גרצ'קין בספק גדול. בנוסף ייעדרו מרקו ינקוביץ', עמית כהן ולירן רוטמן הפצועים.

ההרכב המשוער: איתמר ניצן; רועי הרמן, אופיר קריאף, דוד חוג'ה, אורן ביטון; תמיר עדי, אביאל זרגרי, אדווין ג'סי; ניב זריהן, ריצ'מונד בואצ'י, ירדן שועה.