הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

רשמי: חזיזה האריך חוזה בחיפה עד 2024

אחד השחקנים המשמעותיים ביותר בסגל של האלופה נשאר ירוק, וחתם על חוזה לשלוש שנים נוספות עם אופציה לעונה נוספת, ללא סעיף יציאה. הקשר, שירוויח כ-900 אלף דולר לכל התקופה אמר: "אני נרגש ומאושר לחתום במקום שהפך לבית השני שלי"

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  18.10.21 - 13:41
תחילת כתבה

דולב חזיזה האריך את חוזהו במכבי חיפה עד 2024. השחקן, שכבר בתחילת חודש אוקטובר סיכם על המשך דרכו במועדון, הפך בשנים האחרונות לאחד השחקנים המשמעותיים ביותר של הירוקים, והיום (שני), חתם רשמית על החוזה החדש באמצעות סוכנו גלעד קצב. לקבוצה תהיה אופציה להאריך את חוזהו בעונה נוספת. לחזיזה אין סעיף יציאה בחוזה החדש.

הקשר היה ממצטייני האליפות של מכבי חיפה ובכלל מאז שהגיע לפני שנתיים מבני יהודה הוא אחד השחקנים המובילים במועדון. בעונתו הראשונה בירוק רשם חזיזה שישה בישולים ועשרה שערים, בעונה שעברה היו לו שמונה שערים ושבעה בישולים. העונה הוא רשום על בישול אחד, כאשר השער בניצחון נגד מכבי פ"ת לא ניתן לו. הממוצע שלו בירוק הוא מעורבות ב-15.5 שערים בעונה.

לאחר החתימה אמר לאתר הרשמי: "אני נרגש ומאושר לחתום במקום שהפך לבית השני שלי". המנהל הספורטיבי של המועדון, גל אלברמן, אמר: "אנו שמחים על הארכת החוזה של דולב ורואים בו דמות מפתח גם בעתיד. אנו מקווים להצלחות והישגים משותפים בהמשך הדרך".