הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מכה לחיפה: נטע לביא ייעדר כחודשיים

בעקבות חבלה במשחק האחרון מול הפועל ירושלים, הקשר נפצע שוב בעצם השוקית. לאחר צילום ובדיקה של הצוות הרפואי, הוחלט כי הקפטן של הירוקים ינוח כשמונה שבועות נוספים

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  18.10.21 - 14:38
תחילת כתבה

מכה גדולה למכבי חיפה. הקפטן נטע לביא שחזר ביום שבת האחרון לשחק אחרי תקופה ארוכה, ונפצע במשחק נגד הפועל ירושלים, ייאלץ לנוח כשמונה שבועות נוספים.

על פי הודעת מכבי חיפה, "בעקבות חבלה במשחק האחרון מול הפועל ירושלים, הקשר נטע לביא, נפגע שוב בעצם השוקית. לאחר צילום ובדיקה של הצוות הרופאי, הוחלט כי השחקן ינוח כשמונה שבועות נוספים". הקשר, אחד השחקנים המשמעותיים ביותר באליפות של הירוקים בעונה שעברה, רשם בסך הכל 32 דקות משחק בליגת העל העונה, וכעת ייעדר תקופה משמעותית נוספת.

 לביא כזכור, נפצע באותו מקום בו נפצע כבר בחודש יולי במהלך המשחק נגד קייראט. אז, קיבל הקפטן מנוחה עד אחרי פגרת הנבחרות, אבל כעת ברק בכר, שחסר גם את מוחמד אבו פאני שמתאושש מניתוח, צריך יהיה לחפש פתרונות נוספים לצרות שיש לו בקישור.

לביא עצמו כתב באינסטגרם: "למשחק הזה פנים רבות. לצד רגעים בלתי נשכחים יש כאלו לא פשוטים שצריך לדעת להתמודד איתם ואתמודד. הפציעה הזו מתארכת יותר מהצפוי וזה לא קל, לא אשקר, אבל כאחד שלא מוותר ונלחם אני יודע שאחלים ואשוב טוב יותר. התקופה המתאתגרת הזו מחזקת אותי יותר והרצון בוער לחזור לשחק ולעזור לחברים שלי".