הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מתאוסיניו: "מתמודד עם דיכאון, כזה שהורג ומשאיר אפלה בלב"

שחקן אשדוד בווידוי יוצא דופן מספר על הקשיים הנפשיים עימם הוא מתמודד: "מרגיש צורך לדבר מעט בתקופה הזאת ולהיות עם עצמי. אני בטוח שאנצח ואתמודד עם זה, זו שאלה של זמן"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  18.10.21 - 17:30

נושא הדיכאון אצל ספורטאים וספורטאיות דובר רבות בשנת 2021, ואפילו עלה לדיון על ידי חלק מאנשי הספורט הגדולים בעולם או כאלה שנמצאים בבמות הכי מרכזיות - דוגמת סימון ביילס במשחקים האולימפיים בטוקיו. ולפעמים קשה לדמיין עד כמה הנושא הזה כה כאוב עד שמוצאים דוגמא קרובה לבית.

היום (שני) קיבלנו אחת כזאת, כשמתאוסיניו, שחקנה של מ.ס אשדוד המושאל מבית"ר ירושלים, העלה בסטורי של האינסטגרם שלו כיתוב נוגע ללב והתבטאות יוצאת דופן לשחקן כדורגל.

"מצטער חבר'ה, לא הייתי פעיל כאן כי לא רציתי להיראות יותר מדי, אבל הרגשתי צורך לדבר מעט, לשתף מעט", הוא כתב. "לאחרונה לא הרגשתי כל כך טוב, יש לי עצב גדול בליבי, אבל אני יודע שאנצח את העצב. מדי פעם אנחנו מתמודדים עם דיכאון, כזה שהורג ומשאיר אפלה בלב. אבל אני בטוח שאנצח, זו שאלה של זמן. אתמודד עם זה".

"יש תמיד אנשים שהולכים לצידנו, אבל יש רגעים שלא הכל הולך. למי שיודע להתמודד עם כאב, יותר קל להעריך את היופי והטעם של החיים".