הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"שלחו את אחותי לבית חולים בגלל שעודדה"

אלימות קשה ביציעי בלומפילד בין אוהדי בית"ר על רקע כניסתו של קמאסו מארה לדשא. שלושה אוהדים היו זקוקים לטיפול מכיוון שמחאו לשחקן כפיים. המשטרה הודיעה שפתחה בחקירה

תומר לוי
תומר לוי  19.10.21 - 06:30
תחילת כתבה

תקריות מכוערות נרשמו אמש (שני) ביציע בית"ר ירושלים במהלך ההפסד מול הפועל תל אביב. לפחות שני אוהדים ואוהדת הוכו בצורה קשה ונזקקו לטיפול רפואי והגעה לבית חולים. בתמונה הראשית - האוהדת שהותקפה.

נטען כי האירועים האלימים התרחשו מכיוון שארגון האוהדים "לה פמיליה" שנכח ביציע לא רצה לעודד כשקמאסו מארה, הזר החדש המוסלמי של הקבוצה, החל להתחמם ונכנס כמחליף לדקות בכורה. חלק מהאוהדים מחאו כפיים, ומשם החלו המהומות.

אחד האוהדים כתב פוסט בקבוצת פייסבוק של אוהדי בית"ר: "מה שקרה הערב ביציע הוא הבושה הכי גדולה שהמועדון הזה ידע. 21 שנים שאני נמצא ביציע, בית וחוץ, ו'אוהדים של בית"ר' מפוצצים אותי במכות כי אני מעודד? צועקים 'אנחנו בעלי הבית'. מי אתם בכלל? אין ביניכם לבין המנורה כל קשר. שברו לחייל קרבי את הפנים ושלחו את אחותי, בחורה בת 23, לבית חולים כי החליטו לעודד בניגוד להוראה שלהם. אני מתבייש וזועם. אפשר להוריד את השאלטר על המועדון הזה כל עוד הם ימשיכו לשלוט ביציע".

אוהד שנכח באירועים מסר לערוץ הספורט: "אני גמרתי עם בית"ר, כל עוד לה פמיליה שם. מה שהם עשו זה בלתי נסלח, ביישו גם את אלה שעוד צידדו בהם. הם פירקו אנשים רק כי מחאו כפיים לקאמסו מארה או רצו רחמנא ליצלן לעודד אותו ואת הקבוצה. ארגון של עבריינים השתלט על היציע, איפה המשטרה? איך הם יכולים לעשות מה שהם רוצים? עדיף שיפרקו את בית"ר, העיקר שהדבר הזה לא יימשך. הבעלים הבא לא צריך לחשוב לחזק את הקבוצה, לא נורא אם נרד, קודם כל לפרק את לה פמיליה. חוגג צדק, הם הסרטן של המועדון הזה".

משטרת ישראל הודיעה הבוקר שפתחה בחקירת נסיבות קטטה שפרצה אמש ביציע: "חוקרי מרחב יפתח פתחו בחקירת נסיבות קטטה שפרצה אמש ביציע האוהדים באיצטדיון בלומפילד במהלכה נפצעה אוהדת שישבה במקום. עד עתה טרם הוגשה כל תלונה במשטרה, אולם בתום בחינת החומר הוויזואלי הוחלט באופן יזום לפתוח בחקירה ולאתר את המעורבים, לרבות הנפגעת בכדי לגבות עדותה בהתאם".

כמו כן, המשטרה תבקש הבוקר בדיון בבית משפט השלום בתל אביב את הארכת מעצרם של שני אוהדים והרחקתם מהמגרשים, בגין החזקה והשלכת אבוקות במשחק.