הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

בית"ר הודיעה: בוטלה הפגישה עם לה פמיליה

המאבק מחריף: "הליכי התביעה יורחבו". וגם: המסר של חוגג

תומר לוי
תומר לוי  19.10.21 - 08:31
תחילת כתבה

חציית קו אדום. זה מה שקרה אתמול (שני) באצטדיון בלומפילד ביציע של אוהדי בית"ר ירושלים במהלך ההפסד להפועל תל אביב. אנשי ארגון "לה פמיליה" הכו אוהדים אחרים של הקבוצה, שמחאו כפיים כשהשחקן הזר החדש, קמאסו מארה, עלה לשחק מהספסל. שלושה מהאוהדים נשלחו לבית החולים כתוצאה מכך.

בתוך כך, במועדון העלו מדרגה במאבק נגד הארגון ושיחררו הודעה רשמית בנושא: "לפני מספר שבועות נקבעה פגישת גישור בין עורכי דינו של בעלי הקבוצה, משה חוגג, לעורך דינם של אנשי ארגון לה פמיליה. הפגישה, שהיתה אמורה להתקיים היום, לבקשתם של הנתבעים, היתה מתוך מטרה לנסות להימנע מהתביעה באמצעות פשרה. לאחר ההתנהגות הבזויה של אנשי הארגון במהלך המשחק אמש, החליט משה חוגג לבטל את פגישת הגישור, להמשיך בהליכי התביעות ואף להרחיב אותם".

כמו כן, גורם בכיר בבית"ר סיפר על התחושות במועדון: "זה היה היום הכי קשה שלי מאז שהגעתי למועדון. הרבה מחשבות רצות בראש אחרי המראות אתמול בבלומפילד. מתי לעזאזל יבינו כאן שאנחנו במצב חירום? בית"ר ירושלים היא לא חברת אבטחה. איפה המשטרה שלא עושה כלום? 15 דקות זורקים חפצים והמשטרה לא עושה כלום. מתי יבינו שחייבים לעשות פה משהו חריף ומידי".

אוהדים רבים זעמו על המקרה והודיעו כי הם לא יגיעו יותר לעודד את הקבוצה, ואדם אחד שתשומת הלב הופנתה לכיוונו את האש היה משה חוגג. הבעלים שהודיע על עזיבה קיבל הודעות על כך שצריך להילחם בדברים כאלה, ושמי שיחליפו יהיה חייב לשים לזה סוף.

זו הייתה תגובתו של חוגג: "זה מה שאתם לא מבינים, זה תלוי רק בכם. אני עשיתי מה שאף אחד לא עשה, עזבתי כשראיתי שאין מכם תמיכה וגב לנקות את הדבר הזה. הבעלים הבא יצליח אם אתם תילחמו בהם, הוא לא יצליח לבד. שיהיה לכם בהצלחה".