הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

גרצ'קין: "מופתע מההפסד? לא, זו קארמה"

מגן בית"ר במונולוג נדיר אחרי ה-1:0 להפועל ת"א: "הכתובת היתה על הקיר"

תומר לוי
תומר לוי  19.10.21 - 07:27
תחילת כתבה

ה-1:0 הכואב של בית''ר ירושלים להפועל ת''א אתמול (שני) משער מאוחר בדקה ה-94 השאיר את השחקנים ואנשי המערכת בבירה כואבים ונסערים, כשאחד מהם הוא מקס גרצ'קין. המגן השמאלי דיבר לאחר המשחק, ולא הסתיר את אכזבתו מההפסד וממצבה הכללי של הקבוצה.

"אני חושב שהפסדנו בדרך הכי רעה שאפשר להפסיד בכדורגל. להגיד לכם שאני מופתע? לא, אני לא מופתע. הכתובת הייתה על הקיר. זה היה משחק לא טוב של כולנו, אבל אני יותר מאוכזב מהגישה שלנו, ולוקח על זה אחריות. אפשר לדבר על בעיית הפצועים, וכן לבית''ר יש אלף ואחת בעיות, אבל אנחנו צריכים לעבוד על הגישה שלנו", פתח המגן מיד לאחרי ההפסד.

גרצ'קין המשיך להתרכז בבעיות המנטליות שבית''ר סובלת ממנה: "כל השבוע אנחנו עובדים על דברים טקטיים, אבל אנחנו צריכים לעבוד על הגישה שלנו. ברגע שאנחנו עולים על המגרש, לא לוקחים כדור ראשון ושני, אז להגיד שאני מופתע מההפסד? לא, זו קארמה", אמר גרצ'קין הכואב והרחיב: "קשה לי עכשיו, ייקח לי יום יומיים לחזור לעצמי מבחינה מנטלית. אם לא נתאפס על עצמנו, זאת תהיה עונה קשה מאוד, וזה תלוי רק בנו".

כשנשאל על האפאתיות שנראתה במשחק של הצהובים שחורים, המגן ענה: "אני יודע שאני רוצה לנצח יותר מכל שחקן של הפועל תל אביב, ואני לא הולך לישון עכשיו שבוע. למה אנחנו לא מגיעים לכדור ראשון או שני, על זה אני לא יודע לענות. להגיד שאנחנו לא באים רעבים? זה לא נכון, כי עם הקהל שתומך בנו, גם אם אני לא אתאמן חודש אני אהיה בטירוף. האחריות היא שלנו, היא שלי, בתאקלים שהפסדתי. כמו שאתם יודעים יש הרבה בעיות בקבוצה, ואנחנו צריכים לשנות את הגישה והדרך".

גר'צקין לא היה כשיר במאת האחוזים למשחק, אך הוא היה מודע לכך: "סיכנתי את עצמי, זה חייו של ספורטאי מקצועי. לצערי הפסדנו, וכנראה החמרתי את הפציעה, אבל מי שלא מסתכן לא שותה מהשמפניה".