הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"דן ועידן נפגעו בבית"ר, ניצחנו עבורם"

בהפועל ת"א שמחו עם איינבינדר ו-ורד. המועדון יעמוד לדין

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  19.10.21 - 07:15
תחילת כתבה

שמחה אדירה בהפועל ת"א אחרי הניצחון 0:1 אתמול (שני) על בית"ר ירושלים. אחרי שחגגו במשך דקות ארוכות עם אוהדי הקבוצה, עברו השחקנים גם לחדר ההלבשה ונהנו מכל רגע לקול מוסיקה רועשת, כשבמוקד היו דן איינבינדר ועידן ורד, האקסים של הצהובים-שחורים.

"הגיע לנו לנצח" קבעו במועדון, "היינו הקבוצה היותר טובה, הגענו להמון מצבים, בעיקר במחצית הראשונה, אבל לא נהיה חזירים. אנחנו קונים כל משחק ניצחון קטן-גדול של 0:1", הוסיף גורם בקבוצה. ערב המשחק, ניר קלינגר דרש משחקניו לפתוח חזק כבר מהרגע הראשון ולא להתעורר רק במחצית השנייה, כפי שקרה בשני המשחקים האחרונים. ואכן, האדומים פתחו טוב, שלטו במחצית הראשונה והגיעו להזדמנויות.

מעבר לכך שמדובר בניצחון יוקרתי על בית"ר ירושלים בתוצאה שקטעה רצף שלילי של שלושה משחקים, לשלוש הנקודות הללו הייתה משמעות נוספות: "גם לדן (איינבינדר) וגם לעידן (ורד) היה מאוד חשוב לנצח בית"ר. הם שניים שמאוד נפגעו בבית"ר ולכולם היה חשוב לנצח גם עבורם", הסבירו במועדון. בנוסף, השניים קיבלו מחמאות על התצוגה שלהם: "ראינו שעידן בא בטירוף כבר מהרגע הראשון", אמרו בהפועל תל אביב. גם פארליי רוסה, שבלט אתמול בחלק הקדמי, זכה למילים חמות.

אך לא רק טוב היה אתמול בבלומפילד. המועדון יעמוד לדין בגין ההשלכות הבלתי פוסקות של מצתים, כוסות שתייה וחפצים נוספים על שוערה של בית"ר ירושלים, איתמר ניצן. אנשי חברת האבטחה הבהירו כי אחרי מספר דקות, כשראו שהאוהדים לא מפסיקים לזרוק חפצים לכיוון הדשא, תוגברה האבטחה מול היציע (גם מול זה של אוהדי בית"ר ירושלים), אך הסבירו: "אין לנו באמת שליטה על מה שקורה במרחק 100 מטרים במעלה היציע. גם אם נציב 200 מאבטחים מול היציע, לא בטוח שזה יפסיק את ההתנהגות הזאת. הרי אסור לנו להיכנס ליציע, אלא רק במידה ומנהל האירוע מקבל את אישור המשטרה. אנחנו לא יכולים לשלוט באותו הרגע על עשרות אוהדים שזורקים מלמעלה חפצים". אגב, אחד מן האוהדים האדומים שהשליך חפצים זוהה, נתפס והוצא מהיציע.

כעת, יקוו בוולפסון לחבר ניצחון שני ברציפות כשיפגשו את הפועל חדרה ביום שבת. ניר קלינגר ישוב לקווים אחרים שריצה את עונשו והיה ביציע למשך שישה משחקים. שי אליאס יחזור להרכב, כשלוסיו עדיין בסימן שאלה ועושה רושם כי לא יספיק להתאושש לחלוטין מהמתיחה ממנה הוא סובל בשריר הירך האחורי.