הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"אין פרות קדושות": אסיפה קשה בבית"ר

לפני הפועל חיפה, קומאן גער בשחקניו ("אם לא נתעורר, יהיה מאוחר מדי"). 'לה פמיליה' הוציאו הודעה: "לא ניתן יד לעליהום ולניפוח שיצא מכל פרופורציה, הארגון חי וקיים, כוחנו באחדותינו"

תומר לוי
תומר לוי  21.10.21 - 09:13
תחילת כתבה

בצל אירועי בלומפילד, בית"ר ירושלים ממשיכה בהכנות לקראת המשחק מול הפועל חיפה בראשון. אמש (רביעי), ערך ארווין קומאן אסיפה קשה לשחקניו, אחת הקשות שנראו בחדר ההלבשה העונה, והציב את שלושת המשחקים הקרובים כתקופת מבחן.

"הייתה אסיפה מאוד טעונה", סיפר שחקן בקבוצה. "קומאן הקרין וידאו קשה, אבל אמר שאין כמו מראה עיניים. הוא הוסיף שהוא מסיר את הכפפות, הוא יראה ב-3 המחזורים הקרובים לאן בית"ר הולכת העונה. הוא ראה מועדונים גדולים מבית"ר בעולם יורדים ליגה ונשארים שם, הוא מבין שיש בעיות גדולות סביב הקבוצה והבעלות - אבל זה לא תירוץ".

"קומאן כעס מאוד על איבודי הכדור, הם היו הזויים מבחינתו", הוסיף אותו שחקן. "הוא רואה דבר מסוים באימונים, ואז במשחקים מאבדים כדורים משום מקום. הוא אמר שקבוצות מבינות את זה כבר, שהוא ישנה גישה מעכשיו. מי שהוחלט שישחק, יעשה רק את העבודה שלו. שאף אחד לא יתעסק בקהל, בבעלים או בפצועים. קומאן כעס על השחקנים, על הגישה, הרכות, דברים שהוא מנסה לשפר מאז שהגיע - אבל לא באמת מצליח. הוא מבין שבית"ר לא נראית טוב, והוא לא מוכן לקבל זאת. אם לא נתעורר עכשיו, בדצמבר זה יהיה מאוחר. המשחקים הקרובים הם להיות או לחדול מבחינת הקבוצה".

שחקן אחר אמר: "אין יותר פרות קדושות, השחקנים צריכים להבין את המשמעות של המשחקים הקרובים. עד פגרת הנבחרת צריך להוציא מקסימום נקודות, ולא משנה עם מי ואיך. נקווה שיחזרו שחקנים משמעותיים מהפציעות, כי כרגע כל חוליית ההגנה שהייתה אמורה להיות לנו בחוץ".

בתוך כך, ארגון "לה פמיליה" ממשיך לנסות לנקות את שמו אחרי האירועים האלימים נגד אוהדי בית"ר. "לכל האוהדים שמנסים לרקוד על גב הארגון, נחזור ונגיד שנית - הארגון נגד המקרה שהיה בבלומפילד ומי שמכיר אותנו יודע כמה ראשי הארגון פעלו ופועלים לאחדות ביציע. המעשה שקרה לא מייצג אותנו וזו לא הדרך שלנו. מכאן נעשה חושבים שפעם הבאה זה כמובן לא יחזור".

"ומנגד, לא ניתן לאף אחד להשתמש בשמנו, לעשות עליהום ולנפח את הנושא שיצא כבר מכל פרופורציות לטובת אינטרסנטים שונאי הארגון שרק חיפשו שזה יקרה", המשיכו ראשי הארגון. "אז לכל אותם קשקשנים שמוציאים הודעות פייק ניוז, הארגון חי וקיים! כוחנו באחדותינו".