הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"כולם נמצאים תחת זכוכית מגדלת, בעיקר ואן לוון"

דריכות אצל הצהובים לפני המפגש בהלסינקי, התוצאה עשויה להשפיע על עתיד המאמן ("שפת הגוף חייבת להשתנות, הכדורגל יגיע עם הגישה"). על מה שמה סגנית האלופה דגש באימונים?

תומר לוי
תומר לוי  21.10.21 - 09:41
תחילת כתבה

כשהיא במצב לא אידיאלי, לפחות מבחינת הליגה המקומית, מכבי ת"א תמשיך הערב (חמישי) את קמפיין הקונפרנס-ליג כשהמטרה ברורה: לשמור על פסגת הבית. לשם כך, סגנית האלופה שמה דגש בימים האחרונים בעיקר על משחק ההגנה, שנראה קצת שונה העונה ממה שתרגלנו.

למעשה, נושא ספיגת השערים עלה בכל אחת מהאסיפות של פטריק ואן לוון בימים האחרונים. לצד זאת, מאמן הצהובים לא תירגל הרכב לקראת המשחק מול הלסינקי, גם כדי להראות חוסר שביעות רצון משחקניו וגם כדי להשאיר את כולם במתח עד למשחק. כך או אחרת, נראה שיפתח עם הרכב חזק ורעב יחסית, שכן לכולם ברור שהפסד בפינלנד עשוי לסלול את דרכו החוצה. ואכן, גם ואן לוון עצמו נראה מעורער מאוד.

בצד המקצועי, הצהובים ערכו אימון מסכם אמש בגשם שוטף על הדשא הסינטטי, במטרה להתרגל לכר הדשא מעט. מאור קנדיל, שעדיין מתאושש מהפציעה, נשאר בארץ וימשיך בשיקום.

"קודם כל שפת הגוף והמחוייבות של כולם חייבת להשתנות בצורה קיצונית", אמרו בקבוצה. "הכדורגל יגיע עם הגישה. כולם צריכים להבין שהם תחת זכוכית מגדלת, ובראש ובראשונה כמובן נמצא המאמן".

ההרכב המשוער: דניאל פרץ, אנדראה ג'ארלדש, לואיס הרננדס, עידן נחמיאס, אנריק סבוריט, דן גלזר, שרן ייני, גבי קניקובסקי, מתן חוזז, אדוארדו גררו וסטיפה פריצה.