הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

לוי: "יש לנו סגל מגוון, כולם יקבלו דקות"

מאמן ב"ש דיבר לקראת שבת. צפו בספורי: "אני מעז יותר"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  21.10.21 - 18:00
תחילת כתבה

בשבת מוליכת הטבלה, הפועל באר שבע, תצא למשחק חוץ מול האחרונה, הפועל ירושלים. הקבוצה של רוני לוי אולי לא משחקת כדורגל יוצא דופן עד כה העונה, אך במבחן התוצאה היא נמצאת בתקופה נהדרת. הקבוצה הדרומית תקווה להמשיך את רצף הניצחונות שלה בליגה, שכרגע עומד על שלושה. הערב, (חמישי) דיבר המאמן רוני לוי לקראת המשחק.  

"כמו שאמרתי בשבוע שעבר, הניצחונות והנקודות שלקחנו ירשמו לנו, הם שלנו, ויחד עם זאת אנחנו יודעים שאנחנו בתחילת הדרך. הפועל ירושלים  היא קבוצה שתבוא להילחם ולעשות הכול, אני לא חושב במחשבות הכי דמיוניות שלי שאנחנו מזלזלזים ומקלים ראש, אנחנו משחקים בבית שלנו ונעשה את המקסימום".

בהמשך, לוי התייחס ליכולת של ב''ש במחזור הקודם מול מכבי פ''ת, כשבמחצית הראשונה היא הייתה רחוקה מלהרשים: "זה לא שאנחנו מתחילים משחקים בצורה לא טובה, מול מכבי ת''א פתחנו מצוין. אנחנו שואפים להתחיל את המשחק מול הפועל י-ם בצורה טובה. נתכונן כמו שצריך, ונקווה שהפעם זה יעבוד לנו".

מאמן ב''ש דיבר על ניהול סגל הקבוצה, והעובדה ששחקנים מסוימים יכולים להרגיש לא מרוצים ממספר הדקות שלהם: "יש לנו סגל שחקנים טוב ומגוון, שנותן לחשוב על מספר סגנונות נמצא את האיזון הנכון. לכולם יש את השאיפה לשחק, זה דבר מבורך. אני מאוד אוהב שלשחקנים יש את הטירוף לשחק, ויחד עם זאת, הם יודעים שאנחנו הוגנים. אין לנו אינטרס חוץ מטובת הקבוצה. כולם יקבלו את הדקות שלהם, ומי שמגיע לו לשחק ישחק".

 

קשר ב''ש, ראמזי ספורי, ייצג את שחקני הקבוצה, ודיבר על היכולת המשופרת שהוא מציג העונה: "אני נראה טוב במגרש בזכות הקבוצה עצמה, ולא רק בזכות עצמי. כששחקנים נותנים הכול, וכשהקבוצה תרוץ טוב, גם אני ארוץ טוב".

ספורי דיבר על השיפור שהוא מגלה העונה, לא רק ביכולת המקצועית, אלא גם בשפת הגוף שהוא מקרין על הדשא: "עבדתי על עצמי, הבנתי איפה אני לוקה בדברים", ספורי המשיך: "למדתי הרבה, היו דברים לא רלוונטיים בכדורגל שהיו מוציאים ממני את הריכוז. מאז התקופה שלי באשדוד הבנתי שהייתי מוותר לעצמי הרבה, לא ידעתי לקבל ביקורת. השינוי נעשה אצלי בראש ולא ברגליים. העונה אני מעז יותר, לוקח יותר על עצמי, ורואים את זה במגרש".

בסיום, ספורי נשאל על העבודה של קבוצתו לשמור על רמת מתח גבוהה, גם מול הקבוצות הקטנות יותר בליגה : "כל משחק הוא קשה, אנחנו צריכים להתכונן לכל משחק. דווקא במשחק הזה אני חושב שיהיה לנו מאוד קשה, דווקא בגלל שהיריבה נלחמת על החיים, אנחנו נשחק מול שחקנים שלא רוצים להפסיד".