הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"היה קשה לשבת לבד, אי אפשר לפרוק כעסים"

ניר קלינגר אחרי ה-0:3 של הפועל תל אביב: "עונש חסר פרופוציות"

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  23.10.21 - 20:00
תחילת כתבה

לפחות עד מחר, הפועל תל אביב במקום השני בטבלה. תצוגת כדורגל נהדרת של החבורה של ניר קלינגר וסלים טועמה הערב (שבת) במושבה עם 0:3 גדול על הפועל חדרה, שרשמה הפסד בכורה העונה. אגב, הניצחון הזה מבטיח שלדרבי, בעוד שבועיים, היא תגיע ממקום גבוה יותר מאשר מכבי ת"א.

מאמן האדומים, שחזר אחרי עונש הרחקה של שישה משחקים, התייחס לקאמבק: "קודם כל, חשוב היה לחזור מבחינה אישית. ספגתי עונש חסר פרופורציה. אני חושב שקודם כל זאת הזדמנות טובה להגיד תודה לצוות שלי בראשותו של סלים טועמה. הם עשו עבודה מצויינת, עשינו סימולציות גם בגביע הטוטו. זה היה קשה לשבת למעלה בתא לבד, אי אפשר לפרוק את הכעסים, גם ככה אני לא הכי מסודר בראש. היה קשה, אבל עברנו את זה".

"במחצית הראשונה היה קשה. פתחנו טוב, ואז היתה לנו בעיה בהנעת הכדור. ראינו בווידאו מה צריך לעשות ותיקנו את זה מצוין, חבל שבמחצית הראשונה כמעט הלכנו אחורה, אבל בסך הכל אני מרוצה", ניתח קלינגר. "גם נגד בית"ר וגם היום הופענו למחצית הראשונה, ב-20 הדקות הראשונות שלטנו לחלוטין, ואז היתה בעיה בהנעת הכדור ונתקענו. בסך הכל, אני מרוצה".

על דן איינבינדר אמר קלינגר: "גם הוא וגם בן ביטון באמת מקריבים עבור הקבוצה. אני באמת לא זוכר הקרבה כזאת מאז שאני עצמי שיחקתי עם פציעות. דן שיחק עם פציעה בכתף, גם בן ביטון לא 100%, הוא מתקדם ממשחק למשחק. הם דוגמא ומופת לשחקנים הצעירים על איך נותנים עבור הקבוצה".

גם עבור עידן ורד זה היה משחק מיוחד, עם שער בכורה בקבוצתו החדשה. "חיכיתי יותר מדי זמן. אישתי בחודש שמיני, ואני בכל חודש אמרתי לה שזה מגיע. אז הנה הגיע הזמן. כבשתי שער בכורה בהפועל תל אביב, והוא היה שער חשוב ואני מאוד שמח", אמר הקשר בחיוך.

בנוסף סיכם ורד: "משחק לא גדול? שיחקנו טוב מאוד. ניצחנו 0:3 קבוצה מאוד טובה ומאוד קשה ששיחקה עם חמישה שחקנים בחלק האחורי. קלינגר? כיף גדול בשבילו שהוא חזר. היה לנו חשוב מאוד לבוא גם אחרי הניצחון על בית"ר לא באופוריה, זה חשוב מאוד. הפנים קדימה ליום ראשון הבא נגד בני סכנין, יהיה משחק קשה".

מן העבר השני, הפועל חדרה רשמה הפסד בכורה בליגה. "שיחקנו טוב, הגענו למצבים, אבל לצערי לא הצלחנו להבקיע. למחצית השנייה לא הופענו, קריסת מערכות", טען מנחם קורצקי. "לא יודע להסביר את זה כרגע. נעדרו לנו יותר מדי שחקני הגנה, זה מאוד השפיע על המשחק שלנו. נרים את הראש ואת השחקנים, הליגה עוד ארוכה. מעולם לא אמרנו שנהיה קבוצת צמרת, המטרה שלנו היא קודם כל לברוח מהתחתית".