הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

נשקל זעזוע: בסכנין ידונו על עתיד מימר

הקהל קרא להתפטרות המאמן, שאמר: "נצליח כשיהיה פה שקט". כיאל: "בלי לחץ, הייתי פורש"

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  23.10.21 - 20:56
תחילת כתבה

בני סכנין נבנתה בקיץ על מנת להגיע לפלייאוף העליון, אבל בפועל היא נראית רע, רע מאוד. הקבוצה מהמהגזר חטפה הערב (שבת) 3:0 בדוחא מהפועל קריית שמונה וכשהיא במרחק חמש נקודות בלבד מהקו האדום, גם הקהל מתחיל לאבד סבלנות. בעקבות ההפסד, הנהלת המועדון צפויה להתכנס מחר ולדון בעתידו של שרון מימר. לא שקט במועדון לאחר ההפסד והזעזוע נשקל, כאשר כרגע אין תמימות דעים שמדובר בצעד הנכון.

במהלך המשחק, אוהדי סכנין שרקו בוז לשחקנים ולמימר, ושרו "אין לכם כבוד". בנוסף, הקהל האדום קרא למאמן להתפטר. "הפסדנו בצדק לקריית שמונה, אבל יש פה משהו מעבר לכדורגל. יש קארמה לא טובה, יש משפט בתנ"ך שאומר 'מהרסייך ומחריבייך ממך יצאו'. אם לא מעריכים את זה שניצחנו את אשדוד אז יש לחץ וזה פוגע. אלה לא השחקנים שאני מכיר. אנחנו מכשילים את עצמנו במקום להנות, קשה לנצח עם אנרגיות לא טובות. סכנין תצליח כשיהיה פה שקט", נאם המאמן.

בירם כיאל הוסיף: "בכל אימון יש לחץ וכשיש ציפיות הלחץ בהתאם. הלחץ הזה צריך להביא אותנו למקומות טובים יותר, במיוחד אחרי הניצחון על אשדוד, אנחנו שחקנים שאמורים להתמודד עם לחץ וצריכים לקחת אחריות על עצמנו. אם לא היה עליי לחץ, הייתי פורש. לא צריך לקחת את זה בתור מילה לא טובה".

מן העבר השני, קריית שמונה סיפקה תצוגת כדורגל מרשימה ועצרה רצף של שני משחקים ללא ניצחון. "זה המשך ישיר מהמשחק מול חדרה, הראנו נוכחות גם בדוחא, בלי רגשי נחיתות, כשהקבוצה טובה, כולם נראים טוב", אמר עמיר נוסבאום. "כל מי שנמצא בסגל הוא שחקן ראוי לליגת העל, כל שחקן שמתאמן טוב ומראה גישה נכונה, אני נותן לו לשחק".