הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

רוני לוי: "עם הזמן זה ייראה טוב יותר"

באר שבע מתבססת בפסגה, המאמן בטוח: "עם הזמן זה ייראה טוב יותר". ספורי: " באתי לפה במטרה להצליח, אני מרוכז אך ורק בעונה הזו"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  23.10.21 - 22:50
תחילת כתבה

הפועל באר שבע ניצחה הערב (שבת) 1:3 את הפועל ירושלים באצטדיון טרנר ומשרה על פער של שלוש נקודות במקום הראשון בטבלת ליגת העל. העולה החדשה נראתה רע פעם נוספת, והיא עדיין במקום האחרון עם שני שערי זכות בלבד ושלוש נקודות.

המאמן המנצח, רוני לוי, סיכם: "תמיד אנחנו רוצים ושואפים להשתפר ולהיות טובים יותר. יש לנו הרבה שחקנים חדשים וזה לוקח זמן. אנחנו בתוך הזמן הזה רוצים להשיג תוצאות טובות, ואני מאמין שעם הזמן זה ייראה טוב יותר. ניקיטה (רוקאביצה) חשוב מאוד עבורנו, חשוב שכל מי שבחלק הקדמי כובשים ובאים לידי ביטוי. יש לנו תחרות טובה ובריאה. האווירה בקבוצה מאוד רצינית. עובדים קשה במהלך השבוע ואני שמח שרואים את זה. יש לנו עונה מאוד ארוכה וקשה, אנחנו צריכים את כולם. בעידן של היום שיש חמישה חילופים אז כולם משחקים ושייכים. אני מקווה שהתחרות הזאת תמשוך אותם להרים את עצמם לרמה גבוהה יותר".

רמזי ספורי התייחס ליכולת שלו אחרי הניצחון: "לא רוצה להתייחס לשנה שעברה. באתי לפה במטרה להצליח, אני מרוכז אך ורק בעונה הזו. אני שוכח מכל מה שהיה. עברתי מבחינה אישית משהו בראש, איזה סוויץ' שעשיתי. עבדתי עם עצמי על זה. הרבה אנשים עזרו לי. אני חושב שהשנה ידעתי לקבל ביקורות שלא הייתי יכול לקבל בשנה שעברה. זה שינוי שמאוד עוזר לי לא להתייחס לאנשים שאומרים עליי דברים. מתרכז אך ורק בכדורגל במגרש. צריך שהכישרון יבוא לידי ביטוי, ואני חושב שעכשיו הוא בא. אני עובד ממש טוב באימונים ושמח על זה".

כובש השער של ירושלים, עידן שמש, אמר: "לא קיבלנו הגרלה נוחה. לא נראים מספיק טוב, צריכים להשתפר. קשה לראות את זה, אבל אנחנו כן משתפרים מעט. קיבלנו גולים קלים, אי אפשר להתחמק מזה, והפסדנו לקבוצה טובה. השחקנים צעירים, אבל לא חושב שהם לא מתאימים למעמד. זה פשוט לא נתפס. כשזה ייתפס זה יהיה טוב, מקווים שזה לא יהיה מאוחר מדי".