הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"מה זה החילופים האלה?": הוכנבוים במוקד

אחרי התבוסה לפ"ת, מאמן נוף הגליל ספג אש: "יצר נזק ובלבול"

הדר יעקבי
הדר יעקבי  24.10.21 - 07:41
תחילת כתבה

מרוסקת. הפועל נוף הגליל קמה הבוקר (ראשון) למציאות לא פשוטה אחרי ה-4:0 הכואב למכבי פתח תקווה. מי שנחשבה להפתעת הליגה עד לא מזמן, רושמת הפסד שני ברציפות, כשהיא סופגת בשלושת המשחקים האחרונים יחדיו לא פחות מתשעה שערים. מירב הביקורת הופנתה למאמן הקבוצה, ירון הוכנבוים.

"מה זה החילופים האלה? היינו בפיגור, הוא רצה לשנות את המשחק וזה מה שהוא עשה? זה יצר רק נזק ובלבול", אמרו בקבוצה בתמיהה על בחירתו של הוכנבוים לבצע חילוף כפול בדקה ה-60 כשהוציא את אלעד שחף ורועי שוקרני, שהיו ממצטייני המשחק, והכניס במקומם את קוון פרייטר ו-והיב חביבאללה שהותירו את הגנת הקבוצה חשופה. אך זה לא נגמר כאן, המאמן ספג גם תלונות גם על ה-11 עימם בחר לעלות להתמודדות. "איך אפשר לפתוח עם אותו הרכב הגנתי שספג שלישייה במשחק הקודם?", הוסיפו בקבוצה.

ולמרות התבוסה, המשחק כלל גם כמה רגעים מרגשים במיוחד, סולומון דניאל זכה אמש לשחק לראשונה נגד אחיו הקטן אמש, עובדה שגררה גם מחווה מרגשת מצד המשפחה שהגיעה לצפות באחים בחולצות תואמות.

הפועל נוף הגליל תנסה לצאת מהמומנטום השלילי אליו נקלעה כבר במחזור הבא, כשתארח את בית"ר ירושלים. "ידענו שזה לא יהיה קל. נעבוד קשה ונתקן למשחק הבא", מסרו במועדון.