הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

סטריין עשוי לפתוח, גולדברג ימשיך כבלם?

הרוטציה בחיפה תימשך מול נתניה. בכר: "באים לקחת את הנק'"

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  24.10.21 - 15:43
תחילת כתבה

מכבי חיפה קיימה הבוקר את האימון המסכם שלה לקראת המשחק מחר נגד מכבי נתניה (שידור ישיר ב-5SPORT מ-19:45). סאן מנחם, דולב חזיזה וצ'ארון שרי ישובו ל-11 של ברק בכר. שון גולדברג יפתח כבלם וראיין סטריין בתמונת ההרכב. ההתלבטות של הצוות המקצועי היא בחוד בין גודסוואי דוניו לדין דוד.

מחמוד ג'אבר עשוי לזכות למנוחה, לאחר שפתח בשלושת המשחקים האחרונים והוחלף בשל פציעה קלה במשחק נגד סלביה פראג. צ'ארון שרי צפוי לפתוח על חשבונו בשלישיית הקישור.

סאן מנחם ישוב לחלק האחורי וברק בכר יצטרך לקבל החלטה בנוגע לבלם שיפתח לצידו של בוגדן פלאניץ'. שון גולדברג פתח בשני המשחקים האחרונים ולא מן הנמנע שימשיך לקבל את הקרדיט. בחמשת המשחקים האחרונים אורי דהן שיחק 45 דקות בלבד, בעוד רמי גרשון שיחק כמאה דקות בפרק זמן זהה.

המגן האוסטרלי, ראיין סטריין שב לסגל של הירוקים במשחק נגד סלביה פראג ועשוי לפתוח, לראשונה מאז המשחק נגד מכבי תל אביב שנערך לפני יותר מחודש. בחיפה היו רוצים להעניק מנוחה לרז מאיר, שלא החסיר אפילו דקה בחמשת המשחקים האחרונים.

בתוך כך, מוחמד אבו פאני שהיה על סף חזרה לסגל במשחק נגד סלביה פראג, עשוי להיות ב-20 של בכר מחר לנתניה. בדומה לסטריין, גם אבו פאני לא נטל חלק במשחקי הקבוצה מאז מכבי ת"א.

ברק בכר אמר לקראת המשחק מול מכבי נתניה: "משחק מאוד מעניין, בטח לקהלים של שתי הקבוצות, אני בטוח שיהיה איצטדיון מלא. משחקים נגד קבוצה שנמצאת במומנטום מצוין עם שני ניצחונות רצופים, עם מאמן מצויין שהביא אנרגיות ואנחנו קצת מכירים אותו מהנוער. אין לי ספק שיהיה משחק טוב, אנחנו עם המטרות שלנו - רוצים להמשיך את המומנטום משני המשחקים האחרונים ולחבר ניצחון שלישי ברציפות".

סאן מנחם הוסיף: "כולנו ראינו למה מכי נתניה מסוגלת, זו קבוצה חזקה, נמרצת ומתלהבת. מצד שני יש אותנו, אנחנו באים מוכנים ב-100%, למדנו עליהם הרבה ונבוא לעשות את העבודה. עם הקהל בסמי עופר, עם הדיחפה שלהם, זה נראה אחרת. נבוא לקחת את הנקודות".

הרכב משוער: ג'וש כהן; ראיין סטריין (רז מאיר) בוגדן פלאניץ', שון גולדברג, סאן מנחם; חוסה רודריגס, עלי מוחמד (מחמוד ג'אבר), צ'ארון שרי; עומר אצילי, דולב חזיזה וגודסוואי דוניו (דין דוד).