הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

לוי: "השופט לקח החלטה לא נכונה בעליל"

זעם בהפועל חיפה לאחר ההפסד. לויטה: "היינו שווים נקודה"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  24.10.21 - 22:46
תחילת כתבה

אחר פתיחת הטובה ויציבה של הפועל חיפה, האדומים מהכרמל מוצאים את עצמם בשבועות האחרונים ברכבת הרים, כשהם הם הפסידו 2:1 לבית''ר ירושלים, ומדובר בהפסד שני בשלושת משחקי הליגה האחרונים של הקבוצה.

 • צפו בתקציר: 1:2 לבית"ר מול הפועל חיפה
 • ימים חדשים בבירה? צפו בקמסו מארה חוגג עם אוהדי בית"ר
 • "לפעמים אני לא אוהב את העבודה שלי": המונולוג של ארווין קומאן
 • חוגג: "הניצחון של הקהל האמיתי של בית"ר"
 • אלישע לוי, מאמן הקבוצה, היה מאוכזב מאוד בסיום: "היינו שווים נקודה, גם אם זה לא היה משחק גדול שלנו. ההרחקה של בוגנים הרגה אותנו. גם בעשרה שחקנים לא הלכנו אחורה, ניסינו להציל את המשחק, תיקו היה משקף. בנוגע להרחקה של איתי בוגאנים בדקה ה-55, לוי הביע הסתייגות מלאה: "אני שונא לדבר על שיפוט, ושופטים. לא היה var למקרה שהיה צריך להשתמש ב-var. צפיתי בהילוך החוזר, והשופט לקח החלטה לא נכונה בעליל".

  חיפה חסרה הערב את דור מלול, סאקו טורה וגל אראל בגלל פציעות, אך לוי לא השתמש בזה כתירוץ להפסד: "פצועים זה חלק מהמשחק, מקווה שסאקו יחזור שבוע הבא, לחקנו נקודות בזמן שנעדרו, וזה חשוב".

  אוהד לויטה, שוער הקבוצה, הסכים עם מאמנו על כך שהפועל חיפה הייתה צריך לצאת עם תיקו מטדי: "יש אמוציות על הדשא, אף פעם לא נעים להפסיד. אני חושב שלא הגיע לנו להפסיד, נלחמנו גם ב-10 שחקנים, בית"ר הלכה אחורה וגרמנו להם לא להיראות טוב".

  לגבי האדום, לויטה אמר: "אני חושב שכולם ראו בבית, אני לא צריך לדבר יותר מדי", לאחר מכן, השוער הוסיף: "שינתה את המשחק, אבל גם ב-10 שחקנים סיכנו את השער. אני יוצא מפה מאוכזב, וזה חיובי כי קיבלנו גולים רכים מדי, חבל שנותנים מתנות כאלו ליריב. קיבלנו שני שערים שלא היינו אמורים לקבל, ועל טעויות כאלו משלמים".