הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"צריך לשלוח את השופט הזה חזרה להקפאה"

כעס בהפועל חיפה על פוקסמן. כץ: "בלי האדום היינו מנצחים"

הדר יעקבי
הדר יעקבי  25.10.21 - 07:25
תחילת כתבה

הפועל חיפה לא מצליחה לשמור על יציבות ואחרי ניצחון גדול על הפועל נוף הגליל במחזור הקודם, אמש (ראשון) היא נכנעה לבית"ר 2:1 בטדי כשהיא נותרת משחק שני ברציפות בעשרה שחקנים. איתי בוגנים, שנכנס במקומו של חנן ממן להרכב, ספג גם הוא, בדיוק כמו קודמו, צהוב שני שנוי במחלוקת שעורר ביקורת גדולה במועדון.

"צריך לשלוח את השופט הזה חזרה להקפאה", אמר גורם בקבוצה על דוד פוקסמן ואחר הוסיף: "השופטים פה מתחת לכל ביקורת". גם יואב כץ התייחס להחלטות השופט ואמר: "ההחלטה שלו שינתה את המשחק. הרגשתי שהשחקנים שלי נלחמו וזה מאוד מתסכל להילחם ככה, ובסוף החלטת שיפוט שגויה משנה את הכל. שני משחקים רצוף אנחנו מקבלים אדום מטעויות שופטים, זה אכזרי".

ולצד הטענות כלפי השופט, הפועל חיפה לא מתביישת גם להודות בטעויות של עצמה: "ההגנה שלנו לא נראתה טוב היום", אמרו במועדון. "קיבלנו את הגול הראשון במצב של 3 על 1, שועה הצליח להטעות גם את אנתוני גם את קפילוטו וגם את כהן. אסור שיקרה דבר כזה". הבעלים כץ הסכים גם הפעם ואמר: "ההגנה שלנו לא הייתה 100% בסדר, שני הגולים שקיבלנו היו מתנות מההגנה, אבל עדיין לא הגיע לנו להפסיד. היינו הרבה יותר מסוכנים ואם לא היינו נשארים בעשרה שחקנים היינו מנצחים את המשחק".

במקביל ישנם גם מעט חילוקי דעות במועדון, כשחלקו מרוצה מאוד מעבודתו של אלישע לוי המאמן, ואף ציין כי הוא עושה עבודה מצוינת, בעוד שאחרים מרגישים שיש לו חלק בהפסד אמש: "נראינו טוב ואז הוא החליט לעשות חילוף במחצית. בשביל מה? זה לא שהיה קטסטרופה לפני החילוף".

הפועל חיפה הגיעה למשחק נגד בית"ר כשהיא ממוקמת שנייה בטבלה, וסיימה אותו כשהיא במקום השלישי. במועדון מקווים לצבור שלוש נקודות בשבוע הבא מול חדרה ולחזור למיקום בו פתחו את המחזור השביעי. "את כל התסכול ננתב למוטיבציה לקראת המחזור הבא", סיכם כץ.