הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"הנחישות חזרה ובגדול": אופטימיות בבית"ר אחרי הניצחון בטדי

אנחת רווחה גדולה בבירה אחרי שגברו על הפועל חיפה. קמסו מארה בלט והכניס איזון, גם עדי וקריאף זכו לשבחים. קומאן זעם על שחקניו במחצית, וגם: ההתקדמות בגזרת רכישת הקבוצה

תומר לוי
תומר לוי  25.10.21 - 06:45
תחילת כתבה

עד המחזור השביעי היא חיכתה, וסוף סוף בית"ר ירושלים השיגה ניצחון ביתי ראשון לעונת 2021/22. הירושלמים גברו אמש (ראשון) 1:2 על הפועל חיפה וקטעו רצף של ארבעה משחקים ללא ניצחון. הסוף אמנם היה מתוק מבחינת בית"ר, בהתחשב בסערות האחרונות שסבבו סביב המועדון, אבל הדרך במשחק הזה בטדי כללה גם רגעים פחות נעימים.

במחצית של ההתמודדות ארווין קומאן היה מאוד עצבני וכמעט שבר את הלוח הטקטי. הוא הכניס לו אגרוף וצעק על השער שקבוצתו ספגה בדקה האחרונה לפני הירידה להפסקה. שחקן בקבוצה אמר: "לא ראיתי אותו כזה עצבני מהיום שהגיע".

דבר נוסף שעצבן את אנשי בית"ר הוא שתובע ההתאחדות, ניר רשף, שינה אתמול את סעיף האישום של המועדון מהתפרעות אוהדים רגילה להתפרעות אוהדים בנסיבות מחמירות, מה שכנראה יהפוך את העונש לקשה יותר, ובבית"ר זועמים על כך לקראת ההעמדה לדין ביום רביעי הקרוב. כמובן שגם עסקו הצהובים-שחורים בצדדים החיוביים אחרי הניצחון אתמול. בקבוצה מהבירה שמחו מהניצחון: "הנחישות והאגרסיביות שכל כך היו חסרים נגד הפועל ת"א הגיעו אתמול בגדול. עכשיו צריך המשכיות", אמרו בקבוצה.

מי שבלט הוא קמסו מארה, שהכניס איזון לאמצע ונראה כמו רכש נהדר של בית"ר. גם תמיר עדי ואופיר קריאף זכו לשבחים ובקבוצה מקווים שהרוויחו אתמול את אורן ביטון במשחק טוב. מי שנמצאים בירידה הם אדווין ג'אסי וריצ'מונד בואצ'י, שמגלים גם סימני עייפות. בצוות המקצועי מקווים שאוראל דגני, לירן רוטמן ועמית כהן יחזרו לסגל לקראת המשחק מול הפועל נוף הגליל. בקבוצה ציינו את השיפור אצל ירדן שועה, שנראה טוב באימונים ומציג שינוי גישה, ומכאן גם היכולת הטובה במגרש.

בנושא אחר, בבית"ר מצפים להצעת רכישה מהקבוצה היהודית שגרה בניו יורק. הקשר בין הצדדים ממשיך כל הזמן, הבדיקות הסתיימו וההערכה היא שתהיה התקדמות משמעותית כבר בימים הקרובים. בינתיים במועדון מקווים להמשכיות בגזרת הקהל, שכן אתמול כ-7,000 אוהדים הגיעו לתמוך בקבוצה, מספרים שנראים לראשונה בטדי מזה זמן רב.