הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

בכר מאוכזב: "המשכנו במומנטום, אבל לא צריך להיראות ככה"

למרות הניצחון, המאמן לא היה שבע רצון. בקבוצה תומכים: "הכעס של ברק מוצדק". פלאניץ' ורודריגס צפויים להיות כשירים לאשדוד

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  26.10.21 - 08:14
תחילת כתבה

אתמול (שני), במצב של 0:2 לזכותה של מכבי חיפה, נכנס מאמנה, ברק בכר לחדר ההלבשה במחצית וביקש מהשחקנים "לא להוריד את הרגל מהגז, מכבי נתניה קבוצה התקפית". בפועל, המחצית השנייה לא נראתה טוב ולמרות הניצחון, בכר לא היה שבע רצון ולא חסך בביקורת בסיום.

"אני מאוכזב, נכון שניצחנו והמשכנו במומנטום. לא אהבתי איך שהמשחק הסתיים, עשינו דרך ואיבדנו אותה במשחקים האחרונים. יש לנו אחלה לו"ז, עשינו רוטציות, השחקנים היו רעננים ועשינו שכונה. האמצע היה פרוץ, אנחנו לא צריכים להיראות ככה ואדאג שזה לא יקרה", אמר המאמן והוסיף: "יכולתי לנהל יותר טוב את החצי השני. הייתי מוגבל בחילופים כפויים, בגלל סטריין שלא היה כשיר ל-90 דקות, ג'אבר שהתעייף ופלאניץ' שנפצע, אולי הייתי צריך לעבור לשלושה בלמים".

עוד הוסיף המאמן הירוק: "תמיד צריך לדאוג, בטח שאתה נראה כמו שאתה נראה, לא היה רחוק שנספוג שער והמשחק היה מסתבך. היינו מאוד פרוצים וידענו שהם יבואו בהתלהבות. אפשר לפרגן לנתניה שבאה לשחק כדורגל. היינו צריכים לעצור, להבין את המצב. השחקנים צריכים ללמוד מזה וגם הצוות, כי בפעם הבאה לא יהיה מזל ונספוג. נשפר את זה אין לי ספק. אסור לנו להראות כמו שנראינו בחצי השני".

לקראת אשדוד אמר בכר: "יש לנו משחק קשה נגד אשדוד שניצחה היום, אם לא נשפר דברים יהיה לנו קשה. למרות שבאנו מוכנים, המשחק לא התפתח טוב". בקבוצה הסכימו עם חוסר שביעות הרצון של המאמן: "הכעס של ברק מוצדק, אנחנו עובדים יותר מדי קשה בשביל היכולת הזו". עם זאת הוסיפו: "בדרך כלל אחרי ניצחון גדול במסגרת אירופית ישנה ירידת מתח שלא אחת הסתיימה בהפסדים, לכן הניצחון הזה משמעותי מאוד ומעיד על אופי".

פלאניץ' ספג במחצית הראשונה מכה באגן והתלונן על כאבים עד שהוחלף, במועדון מעריכים שיהיה כשיר למשחק נגד אשדוד. חוסה רודריגס התלונן על כאבים בצוואר והוחלט לא לכלול אותו בסגל, גם הוא צפוי להיות כשיר. בכר התייחס לפלאניץ' וחזיזה שהוחלף מוקדם לאחר שנפצע במהלך כיבוש השער בחזה כשהתנגש מהקורה: "בוגדן ספג מכה חזקה וביקש לצאת, נקווה שלא מדובר בפציעה חמורה. אנחנו יודעים שלדולב יש בעיה (רגישות בשרירי הבטן), למרות שהיה בסדר גמור וצריך לשמור עליו".

על היכולת של מוחמד ג'אבר אמר: "שחקן שמציג יכולת כזאת מן הסתם אמור להמשיך, אין ספק שהוא עשה יופי של משחק". על אצילי שכיכב עם שער ובישול הוסיף: "אני לא יודע אם הוא נראה מעל הליגה, הוא יכול להיות הרבה יותר טוב וגם לעבוד יותר". אגב, אצילי וג'וש כהן נדרשו בסיום לבצע בדיקת חומרים אסורים ונאלצו לוותר על החגיגות עם חבריהם.