הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

יצחקי פתח "דף חלק": מכבי ת"א מתחילה מחדש

היום שאחרי ואן לוון. שחקנים רבים צפויים לשוב לרוטציה

תומר לוי
תומר לוי  27.10.21 - 09:01
תחילת כתבה

מכבי תל אביב - היום שאחרי. פחות מיממה מאז אימונו הראשון של ברק יצחקי כאיש הזמני על הקווים של הצהובים ועושה רושם כי ישנה תחושה מרעננת בקרב השחקנים.

"ברק יצחקי יכניס רוח חדשה ואנרגיות טובות", אמרו בקבוצה אחרי אימון הבכורה של יצחקי, "אם הוחלט על הצעד הזה של עזיבת ואן לוון, כנראה שלא היתה ברירה אחרת. גם מיץ' גולדהאר וג'ק אנגלידיס הבינו את זה, הוסיפו. בכלל, נראה כי שחקנים רבים שלא קיבלו הזדמנות תחת ההולנדי יזכו לדקות בתקופה הקרובה.

"ברגע שיצחקי אמר 'דף חלק', זה אומר שמתחילים מחדש. שחקנים מבינים שיש להם צ'אנס להוכיח - דבר שלא היה לכולם תחת ואן לוון", אמרו שחקנים בקבוצה. טל בן חיים, אילון אלמוג, אוסאמה חלאיילה ועידו שחר הם רק חלק מאלו שיקוו להוות חלק אינטגרלי מהרוטציה המתחדשת בשורות הצהובים.

בגזרת המאמן, לג'ק אנגלידיס ישנה רשימת מועמדים וההערכה היא שהוא כבר יצר קשר עם חלקם, כאשר גם אקס הצהובים ולדימיר איביץ' מועמד. במועדון מאמינים כי גם אם תהליך בחירת האיש החדש על הקווים יגלוש לתוך פגרת הנבחרות, יהיה לו מספיק זמן להתאקלם מכיוון במדובר בהפסקה מספיק ארוכה.

בכל מקרה, ברק יצחקי יהיה מי שיעמוד על הקווים בשבת הקרובה מול קריית שמונה בחוץ, כשהוא חדור מוטיבציה להצליח עם השחקנים. בשלב הזה, לא ימונה מנהל מקצועי, אך לקראת העונה הבאה ההיערכות כבר תהיה שונה, כשהכוורת הניהולית והמקצועית צפויה לגדול.