הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

סטפן מילושביץ' עשוי להיחתך מק"ש בינואר

אי שביעות רצון מהחלוץ שנרכש בכמיליון ש"ח והצפוניים עשויים להנחית חלוץ אחר בחלון העברות. פורסמו מחירי הכרטיסים למשחק נגד מכבי ת"א

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  27.10.21 - 09:35
תחילת כתבה

בעירוני קריית שמונה מרוצים מהניצחון במחזור האחרון נגד בני סכנין, וכעת פני הקבוצה למשחק הקרוב נגד מכבי תל אביב, שתגיע לאחר פיטוריו של פטריק ואן לוון.

בקבוצה הצפונית יש עד כה אכזבה עצומה מהחלוץ סטפן מילושביץ'. המונטנגרי שנרש הקיץ בכמיליון ש"ח מבוורן הבלגית, היה אמור להיכנס לנעליו של לוסיו, אך בשני המשחקים האחרונים איתמר שבירו הועדף על פניו.

מילושביץ' אמנם כבש במחזור הפתיחה נגד מכבי פ"ת, אך מאז הוא אינו מסוכן, אינו מגיע למצבים ומאלץ את ק"ש לשחק בסגנון מסוים. בקבוצה "ש שוקלים לחתוך את החלוץ שחתם הקיץ לשנתיים עם אופציה לעונה נוספת וחלוץ אחר עשוי לנחות כבר בינואר. הצוות המקצועי צפוי לתת למילושביץ' הזדמנות להוכיח את עצמו, אך אם לא יחול שינוי דרמטי ביכולתו, שחרורו מהמועדון נראה קרוב.

בתוך כך, המועדון פרסם את מחירי הכרטיסים למשחק בשבת נגד מכבי ת"א במכירה מוקדמות: 50 ש"ח מחיר אחיד. גם בשבת יעמוד לרשות האוהדים מתחם בדיקות לילדים עד גיל 12 ללא עלות ובכדי למשוך קהל. המועדון בשיתוף פעולה עם העירייה המקומית יקימו fanzone שיכלול עמדות איפור, חלוקת צמידים, צילום מגנטים, פופקורן,  ברד ושערות סבתא ללא עלות.