הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

נוף הגליל תקיים מחנה, פרץ ונחמני יחזרו

הצפוניים יתכוננו לסכנין בנהריה. סאס: "חייבים לחזור מהר"

הדר יעקבי
הדר יעקבי  14.11.21 - 12:24

בזמן שרוב קבוצות הליגה נמצאות בחופשה בעקבות פגרת הנבחרת, הפועל נוף הגליל תצא מחר (שני) למחנה אימונים בנהריה - שם ילונו במלון קרלטון ויתאמנו במגרש העירוני.
 
מאמן הקבוצה, ירון הוכנבויים, ביקש משחקניו שלא לעזוב את הארץ בתקופת הפגרה מחשש להידבקות בקורונה וכעת עושה רושם שכל סגל הקבוצה יגיע למחנה האימונים, כולל ירין פרץ, שנעדר שני משחקים בגלל פציעה בקרסול, וסתיו נחמני, שנפצע בתום המשחק האחרון של הקבוצה נגד הפועל חדרה. החלוץ הצעיר עבר בדיקת אולטרסאונד ששללה קרע במפשעה ואישרה כי מדובר במתיחה בלבד, כך שהחל ממחר הוא צפוי לחזור לאימונים בהדרגה.

לאורך מחנה האימונים יבחן החלוץ הפולני, מצואז מקוסזבסקי, שהגיע להתרשמות בקבוצה - כאשר בתום המחנה הוא ינסה להותיר רושם חיובי במשחק האימון מול רמת השרון שייערך ביום חמישי הקרוב. קשר הקבוצה, פדרו סאס, אמר: "חייבים לחזור מהר מאוד לעניינים ולכן המחנה חשוב, במיוחד כשמצפה לנו עם חידוש הליגה משחקים נגד שלושת הגדולות".

כידוע, נוף הגליל תפגוש במסגרת המחזור הבא של הליגה את בני סכנין - משחק שאמור להתקיים באיצטדיון גרין הביתי, אך ישנו חשש כי בשל השזרוע שהחל מאוחר לא יתאפשר לקיים את המשחק במקומו המתוכנן. לאחר משחק זה, הקבוצה תפגוש את שלושת הגדולות בזו אחר זו: מכבי תל אביב, מכבי חיפה והפועל באר שבע. הערב יחגגו כל צוות הנהלה ושחקני המועדון בבר המצווה של הבן של המאמן, ירון הוכנבויים.