הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

דאגה בק"ש: חבשי נמצא חיובי לקורונה

הבלם ייעדר מול ב"ש. שני שחקנים נוספים חשו ברע ונבדקו

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  24.11.21 - 17:38
תחילת כתבה

דאגה מהתפרצות קורונה בקרית שמונה. הבלם עאיד חבשי נמצא חיובי לקורונה לאחר שלא חש בטוב ונשלח לבדיקות. שני שחקנים נוספים שאינם חשים בטוב נשלחו אף הם לבדיקות. גם יתר השחקנים נלקחו לבדיקות למרות שזה לא נמצא בפורטוקול והם מחוסנים. בעקבות כך חבשי ייעדר מהמפגש מול הפועל ב"ש בשבת.

בנושא אחר: בעוד רוב קבוצות הליגה מנצלות את המפגשים נגד המועדונים הגדולים על מנת להעמיד מחיר מקסימלי לכרטיס כניסה למשחק, בעירוני ק"ש הודיעו על מחיר אחיד של 50 ש"ח למשחק בשבת. בק"ש מעוניינים למשוך קהל ככל הניתן למשחק הבכורה של המאמן, סלובודן דראפיץ'. המכירה המוקדמת תתקיים באיצטדיון ביום שישי בין השעות 12:00-14:00.

לא בפעם הראשונה, ק"ש, בשיתוף העירייה המקומית, תקים מתחם אוהדים חינמי שיפעל ביום המשחק החל מהשעה 13:00. במקום יתבצעו בדיקות קורונה ללא עלות לילדים בין הגילאים 3-12. עוד יציע המתחם: עמדות איפור, חלוקת צמידים, פופקורן, ברד וצמר גפן ללא עלות. במועדון כבר ביצעו פעולה כזאת לפני המשחק נגד מכבי ת"א ונחלו הצלחה גדולה.

בק"ש מקווים ששעת המשחק המוקדמת (15:00) תביא משפחות ויש דגש על משיכת קהל חדש למשחקים, לאחר שבשנים האחרונות ראו באיצטדיון בעיקר קרחות.

בפן המקצועי, דראפיץ' תירגל מספר שיטות לקראת המשחק ויתכן ויזנח את ה-3-3-4 ששיחק עמיר נוסבאום לאורך רוב הקדנציה שלו. גם לכשירותו של מוחמד שכר ישנה השפעה על השיטה בה תפתח עירוני ק"ש נגד הפועל ב"ש. סטפן מילושביץ' נמצא בתמונת ההרכב.