הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

בחדרה סבורים: אם סיסה לא ימכר בינואר הוא יאריך את חוזהו

הבלם מחוף השנהב הוצע לקבוצות בכירות בישראל וקבוצות בחו"ל. גורם במועדון: "השיחות להארכת החוזה חיוביות". קורצקי התייחס למצב בבית"ר ירושלים: "לא מעניין אותנו"

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  25.11.21 - 11:04

תגיות: ליגת העל

תחילת כתבה

הפועל חדרה נערכת למשחק בשבת נגד בית"ר ירושלים, בתקווה לשוב למסלול הניצחונות לאחר שלושה משחקים. ארבע נקודות מפרידות בינה לבין המקום השני בטבלה, אך גם ארבע נקודות מהמקום ה-12.

מנחם קורצקי התייחס למשחק ולהכנות: "מבחינתנו הפגרה עשתה לנו טוב, הצלחנו להחזיר פצועים, להתגבש יותר. זה היה מאוד חשוב לנו. אני חושב שעשינו סדרת אימונים טובה. מאמין מאוד שנחזור שונה מהפגרה. היינו במשחקים לא טובים, עבדנו קשה, מקווה מאוד שנצא לדרך חדשה ותקופה יותר טובה. בסה"כ יש לנו קבוצה טובה עם שחקנים טובים, אנחנו סומכים עליהם, מאמינים בהם ונותנים להם את כל הביטחון. אנחנו יודעים שלכל קבוצה יש את התקופה הפחות טובה".

המאמן החדרתי נשאל על המצב של בית"ר ירושלים שברקע המעצר של משה חוגג: "אני לא חושב שזה משהו שאנחנו מדברים עליו או שזה מעניין אותנו, אנחנו צריכים להתרכז במה שאנחנו צריכים לעשות. נתרגם את האימונים הטובים שעשינו בפגרה, נביא את זה למשחק. מצפה לנו משחק קשה. בית"ר ירושלים הייתה בפורמה טובה לפני הפגרה, אנחנו צריכים לבוא ולעשות את העבודה".

בתוך כך, במועדון עוסקים בעתידו של הבלם מחוף השנהב, ג'ונתן סיסה שמסיים חוזה בתום העונה והכוונה למכור אותו בינואר. סיסה הוצע לקבוצות הבכירות בישראל וכן לקבוצות מחו"ל, כאשר מספר סוכנים ביקשו מהנהלת חדרה מנדט על הבלם על מנת לנהל מו"מ עם קבוצות.

בחדרה סבורים שאם סיסה לא ימכר בינואר, הוא יחתום על חוזה ארוך טווח כאשר שיחות בנושא כבר מתקיימות. גורם בכיר במועדון אמר ל"ערוץ הספורט": "השיחות להארכת החוזה הן חיוביות, סיסה אוהב את המועדון ומעריך את ההשקעה והטיפול בו במהלך הפציעה הקשה שעבר. אם לא ימכר הוא יחתום על חוזה ארוך טווח. הוא בלם מצוין ומוערך בחדרה".