הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

יעזוב את חדרה? סיסה הוצע למכבי נתניה

היהלומים לא יפתחו במו"מ בשל הדרישות. מזרחי בתמונת ההרכב לפ"ת

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  27.11.21 - 11:27
תחילת כתבה

מכבי נתניה תפגוש הערב (שבת, 17:30) את מכבי פתח תקווה ותחפש ניצחון שני בעידן בני לם, לאחר שלושה משחקים שבהם צברה נקודה אחת בלבד. המאמן צפוי לבצע שני שינויים בהרכב שפתח נגד הפועל ירושלים, כאשר אביב אברהם ויניב מזרחי זוכים לעדיפות על פניהם של יובל שדה ואבובאקר דומבייה.

על פי ההרכבים שתורגלו, מסתמן כי לם יפתח במערך של 2-4-4 יהלום, שבו מזרחי יתופקד לצידו של איגור זלאטנוביץ'. השערים עד כה באים משני החלוצים ומפארפה גויאגון, שכבשו יחד 7 מתוך 11 השערים של נתניה.

אלמוג כהן, שהחלים מפציעה, עשוי לשוב לסגל של מכבי נתניה במה שנראה כמו משחקיו האחרונים בקריירה, שכן הוא צפוי לתלות את הנעליים בינואר. שי קונסטנטין ייעדר, כמו גם עדן קארצב ורון אשכנזי הפצועים.

בתוך כך, לאתר "ערוץ הספורט" נודע לאחרונה כי בלם הפועל חדרה ג'ונתן סיסה, שמסיים את חוזהו בתום העונה, הוצע למכבי נתניה. היהלומים מצידם, לא צפויים לפתוח במו"מ, בין היתר בשל דרישותיה הגבוהות של חדרה.

הרכב משוער: דני עמוס; כארם ג'אבר, רז שלמה, שיר צדק, זלאטן שחוביץ'; עומרי גנדלמן, אביב אברהם, בוריס אינו, גויאגון פראפה; יניב מזרחי (אבובאקר דומביה) ואיגור זלאטנוביץ'.