הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"הפועל חיפה? כל משחק נגדם הוא קשה מאוד"

סאבוריט ומכבי ת"א חוזרים לליגה: "שמים את האכזבה בצד"

תומר לוי
תומר לוי  27.11.21 - 17:51

כשכאב ההפסד מול לאסק לינץ עדיין לא שכך לחלוטין, למכבי תל אביב אין ברירה - אלא להמשיך קדימה: מחר (ראשון, 20:15) כבר מצפה להם משחק לא פשוט בכלל מול הפועל חיפה בסמי עופר. מחזיקת גביע המדינה תנסה לחזור למסלול הנצחונות, אחרי תיקו בדרבי שהיה לפני הפגרה, והיריבה בדמות הקבוצה של אלישע לוי תהיה מאתגרת במיוחד.

"אין לנו יותר מדי זמן להיות עצובים", סיכם המאמן הזמני, ברק יצחקי, את לינץ ביום חמישי. "היתה תוצאה מאכזבת, אבל שמנו את זה בצד - ואנחנו מתכוננים להפועל חיפה. זו קבוצה מצוינת", הרחיב יצחקי על היריבה, "פתחו את העונה בצורה טובה מאוד, והמיקום בטבלה מראה את זה. יהיה לנו משחק לא פשוט בכלל, בטח בהתחשב בהתקפה שלהם - אמנם אלון תורג'מן לא ישחק, אבל זו עדיין התקפה טובה".

לצידו של יצחקי במסיבת העיתונאים, ישב המגן השמאלי אנריק סאבוריט, שגם הוא היה מודע למצב: "אנחנו יודעים שאין לנו הרבה זמן, אבל יש לנו סגל רחב עם שחקנים טובים, ואנחנו מוכנים למחר. אנחנו יודעים שהפועל חיפה טובה יותר מבשנה שעברה, אבל כל משחק נגדם הוא משחק קשה. נילחם על שלוש נקודות, שאנחנו יכולים לקחת".

"אנחנו מאוד עצובים", סיכם סאבוריט את החוויה ביום חמישי, "רצינו מאוד לנצח ולקחת את המקום הראשון, אבל אנחנו צריכים להישאר חיוביים לקראת הסיבוב הבא. אנחנו צריכים לשכוח, להתרכז בהפועל חיפה ולהתכונן למשחק. ברור שהם מאוכזבים, וגם אנחנו מבינים שעבור המועדון והאוהדים היה חשוב לקחת את המקום הראשון - אבל זה הכדורגל, ואנחנו צריכים את האוהדים עכשיו יותר מאי פעם".