הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"משחק מחריד, הכי חלש בשנתיים האחרונות"

לוזון תקף את שחקני פ"ת. לם: "ניצחנו בשכל, כיף לעבוד פה"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  27.11.21 - 19:40
תחילת כתבה

אחרי שנכנס לתפקיד בסערה וחווה דעיכה מאז, בני לם הוביל את מכבי נתניה חזרה למסלול הניצחונות. היהלומים השיגו ניצחון ראשון אחרי שלושה משחקים, 0:2 על מכבי פ"ת, והתרחקו מהחלק התחתון.

"יש קבוצה שחייבת לנצח ויש קבוצה שבשכל תנצח", אמר בני לם. "אחד הדברים הטובים העונה זה שאני יכול לשנות מערך. עד האדום היינו עדיפים וניהלנו את המשחק, באדום עברנו ל-4:4:1 ועשינו זאת בצורה מעולה. אני חושב שדני עמוס לא נגע היום בכדור. אני מעדיף 11 מול 11, אבל השחקנים הגיעו עם כושר גופני וכח רצון, כל היכולות שלהם חיפו על החיסרון המספרי".

"כשהגעתי לנתניה אמרו לי שיש לי שלושה משחקים קשים מאוד, ובסוף מעדנו בירושלים. גם היום - מספר נקודות זהה, משחק של חיים או מוות, ובאנו מוכנים. כל משחק בפני עצמו. יש לנו מחליפים מצוינים וכאלו שלא התלבשו וגם הם מצויינים. הקהל? כיף לעבוד פה, הם דוחפים את הקבוצה ונותנים חשק לשחק".

מנגד, גיא לוזון זעם בסיום: "זה לא קשור בכלל לנאיביות, זו תצוגת כדורגל מחפירה שלנו היום. לא בעטנו לשער, שום סיכון, גם ביתרון. שחקנים נרפים בהגנה, כבויים, כל ביקורת עלינו מוצדקת היום. המשחק הכי מחריד בשנתיים וחצי האחרונות".

עוד הוסיף לוזון: "כדורגל כזה לא טוב עם הכדור, ובלעדיו אין לך סיכוי לנצח גם מול 8 שחקנים של נתניה. הם היו טובים בהרבה והניצחון בצדק. נעשה חושבים עם עצמנו איך מוציאים את הקבוצה מהמצב הזה, אין לנו הרבה זמן. הביקורות? בכדורגל כשאתה לא מנצח יש ביקורות, זה חלק מהמשחק, מי שלא מבין את לא בעיסוק הנכון. כשמנצחים, המאמן מצויין. כשמפסידים, המאמן אשם. צריכים להתעסק בעיקר, לא בתפל. כמאמן, אתה לא יכול להיות מפוחד, זה חלק מהמשחק".

ארד בר אמר: "זה משחק חשוב אבל לא הצלחנו להציג יכולת טובה ולא שיחקנו כפי שציפינו. זה הכדורגל, אחריות של השחקנים, נתכונן לשלישי. אני מאמין בקבוצה. יש קבוצה טובה, צוות טוב וקבוצה מצוינת, לפעמים זה עניין של מומנטום ודברים טיפה פחות מתחברים. אנחנו נצא מזה.