הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"סכנין עם בירם כיאל זו קבוצה שונה לגמרי"

שרון מימר החמיא לקשר הוותיק וסיפר: "אני מתייעץ איתו תמיד"

נעה פופלינגר
נעה פופלינגר  27.11.21 - 19:41
תחילת כתבה

בני סכנין חזרה מהפגרה בדיוק כמו שיצאה אליה ובינתיים זה שווה לה מקום בחלק העליון של הטבלה. הקבוצה מהמגזר השיגה 1:2 על הפועל נוף הגליל ועם ניצחון שני בשלושת המשחקים האחרונים הבטיחה מחזור נוסף באחד המקומות המובילים לפלייאוף. לא רע בכלל בהתחשב בלחץ הרב שהיה עליה עד לפני כחודש.

"זה לא רק ניצחון יפה, אלא גם כדורגל די טוב בחלק גדול של המשחק", טען שרון מימר והוסיף: "נוף הגליל היא יריבה מאוד קשה שלא הפסידה בבית עד היום וקבוצות יפסידו פה הרבה נקודות. זה היה משחק הקרבה טוב ושאפו לשחקנים. רק שנמשיך ככה".

אחד השחקנים המובילים של סכנין הוא כמובן בירם כיאל ואחרי הניצחון מימר שיתף במערכת היחסים המיוחדת בינו לבין הקשר הוותיק. "הוא לא עוד שחקן, הוא נכס. חלק ממני. אני מדבר איתו בכל יום ואנחנו מתייעצים איך לקחת את הקבוצה במקום הכי טוב שאפשר. זכיתי לאמן שחקן כזה. יש סכנין עם בירם ויש סכנין בלעדיו. ברגע שהוא פה כל המועדון הולך קדימה".

מן העבר השני, נוף הגליל איבדה גובה עם הפסדה הראשון בגרין. ירון הוכנבוים ניסה להסביר: "התוצאה שיקרה. היינו טובים יותר ומשתי טעויות סכנין כבשה שערים. העוצמות של סכנין במרכז המגרש ניצחו את המשחק. עלינו מהדקה ה-60 במערך משוגע עם ארבעה חלוצים בשביל ליצור איכות למעלה ולנסות להשוות, אבל לא פשוט לרוץ אחרי קבוצה כמו סכנין".