הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

בן שמעון: "הנצחון יוציא אותנו לדרך חדשה"

מאמן אשדוד נשם לרווחה. אריה: "לא מתעסק בשופט, לא ראיתי"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  27.11.21 - 21:20

זה לקח לה 93 דקות, אבל בסופו של דבר מ.ס. אשדוד הצליחה לעלות על לוח התוצאות עם פנדל דרמטי של קני סייף והשיגה 0:1 חשוב על הפועל ירושלים בקרב התחתית. העולה החדשה, מנגד, חזרה אל מתחת לקו האדום ותנסה להתאושש מול עירוני ק,ש במחזור הבא.  

"שלוש נקודות סופר יקרות וחשובות", אמר מאמן אשדוד, רן בן שמעון, בסיום. "זה היה משחק של אופי לא, הייתה סבלנות. הייתה חסרה לי איכות והצטרפות מקו שני בהרמות, אבל הניצחון יכול להוציא אותנו לדרך חדשה, זה ניצחון מאוד חשוב".

"למה הלך קשה?", נשאל בן שמעון וענה: "חייב להגיד על הפועל ירושלים שהיא קבוצה מאומנת, מועדון נפלא עם אוהדים נפלאים, צריכים להודות שזיו אריה מאמן אותה נהדר. הם סגרו טוב ועמדו טקטית, היינו צריכים יותר איכות והיה חסר רק גולים במשחק כי הנעת כדור הייתה ברמה גבוהה מאוד. מה לוקחים? יש לי וידאו שאני עורך עם הרבה דברים טובים, אבל דברים אקוטיים מול מתגוננות שצריכים ללמוד".

"אין לי הרבה מה להגיד", אמר זיו אריה, מאמן הפועל ירושלים, בכאב. "את אומרת בונקר, אבל אין ברירה, שיחקנו 45 דקות ב-10 שחקנים. יצרנו מצבים, היינו מוכנים והמשחק התפתח כמו שרצינו. קיבלנו אדום, התגוננו בצורה יפה מאוד, שרק פנדל ממשיכים הלאה. לא היה מוצדק? לא מתעסק בענייני שיפוט. לא ראיתי. שרק, שרק".