הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"ספורי שחקן הרכב בסגל כזה? זה אומר הכל"

המחמאות, השיטה שעבדה ונורת האזהרה. שביעות רצון בב"ש

תומר לוי
תומר לוי  28.11.21 - 06:15

היא יצאה לפגרת הנבחרות אחרי שתי תוצאות תיקו, ערכה מספר שינויים וזה עבד. הפועל באר שבע ביססה את עצמה אמש (שבת) בפסגה עם 1:2 על קרית שמונה, ובמועדון נרשמה שביעות רצון ממספר דברים.

תחילה, הדרומיים עבדו במהלך הפגרה על מערך חדש שכולל שלושה בלמים. רוני לוי, מאמן הקבוצה, ניסה את המערך אמש וזה הצליח לו. במועדון הסבירו ששינוי השיטה חשוב להמשך הדרך של המוליכה. בנוסף, הקצב במחצית הראשונה היה טוב והקבוצה הגיעה ללא מעט מצבים ונראתה טוב.

"אחרי שלא ניצחנו בשני המשחקים האחרונים, היה חשוב לחזור ולנצח", אמרו שחקנים בקבוצה. "במחצית השנייה הקצב ירד משמעותית, גם בגלל הפגרה הארוכה". ואכן, בצוות המקצועי לא אהבו את הירידה בקצב ויתנו על כך את הדעת.

מי שלא לקחו חלק במשחק הם דוד קלטינס ורועי גורדנה, אבל במועדון הבהירו שבהמשך תהיה רוטציה, כולם ישחקו והם אף יהיו שחקני הרכב. בב"ש אהבו את התפקוד של דנילו אספרייה על הקו במערך של שלושה בלמים, אבל מי שסחט את מירב המחמאות היה רמזי ספורי, כובש השער הראשון ומבשל השער השני: "זה שהוא הפך לשחקן הרכב קבוע בסגל כזה, זה אומר הכל למעשה".

בתוך כך, אור דדיה, המגן הימני שנפצע, ייבדק. בקבוצה מקווים שלא מדובר בקרע בירך האחורי, אך יהיו חכמים יותר אחרי שיגיעו תוצאות הבדיקה.