הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"ביזיון": לחץ בפ"ת אחרי ה-2:0 לנתניה

הצוות המקצועי התכנס. גיא לוזון: "המשחק הכי גרוע שלנו בשנתיים האחרונות". ביקורת על מיחאליק

הדר יעקבי
הדר יעקבי  28.11.21 - 07:36
תחילת כתבה

לחץ, מתח ועצבים במכבי פתח תקווה אחרי ה-2:0 למכבי נתניה. על אף שיריבתה נותרה בעשרה שחקנים לאורך רוב המשחק, לא השכילו המלאבסים לאסוף את שלוש הנקודות מול גיא לוזון וחניכיו. כעת, הקבוצה תאלץ להתמודד עם שבוע נוסף על סף הקו האדום, כשמה שמפריד בינה לבין הפועל ירושלים הוא הפרש של חמישה שערים בלבד.

"המשחק הכי גרוע שלנו בשנתיים האחרונות", סיכם המאמן גיא לוזון בכנות, ונראה ששחקניו לא חולקים עליו; "משחק ביזיון. מעולם לא נראינו רע כל כך", אמר אחד השחקנים, "המצב של הקבוצה כואב, כולם מתוסכלים והכי נורא זה שלא רואים אור בקצה המנהרה ואין לנו מושג איך לצאת מהברוך הזה". גם אבי לוזון לא נותר אדיש למתרחש וכעס מאוד על המאמן ועוזרו בעקבות היכולת החלשה שהציגו השחקנים על הדשא, תוך שאלו ניסו להרגיע את הבעלים הנסער.

האצבע המאשימה במועדון הופנתה לכל החוליות; מההגנה, דרך הקישור ועד להתקפה. אך מי שמירב חיצי הביקורת הופנו כלפיו יורוסלב מיחאליק, שעד כה מיעט לקבל דקות משחק אך זכה למקום בהרכב לאחר שהרשים במשחק האימון שנערך בפגרה. אמש, רשם הסלובקי מספר איבודי כדור קריטיים. שמו של החלוץ עלה לא פעם כאחת האופציות לעזיבה בינואר, וכעת נראה שההחלטה להיפרד ממנו הולכת ומתגבשת, כשגם שמו של ניקו אולסק הוזכר באותו הקשר. מנגד, מי שנותר נקי מביקורת הוא אריק ינקו. על אף שספג פעמיים, הציג השוער יכולת גבוהה מאוד תוך שרשם מספר הצלות יוצאות דופן שמנעו מהמלאבסים תבוסה כואבת אף יותר.

בעקבות רצף התוצאות המאכזבות, הצוות המקצועי של מכבי פתח תקווה נפגש אחרי המשחק במתחם האימונים של המועדון כדי לדון במצב ולראות כיצד להוציא את הקבוצה מהבוץ. בעוד שלושה ימים יפגשו המלאבסים את הפועל חדרה, כשעד אז יקוו לראות שיפור.