הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"פגענו בול עם פארפה גויאגון וזלאטנוביץ'"

בנתניה מרוצים. ג'אבר ואברהם בספק למשחק מול אשדוד

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  28.11.21 - 09:56
תחילת כתבה

כבר בדקה ה-23 מכבי נתניה נקלעה אמש (שבת) לפיגור מספרי נגד מכבי פתח תקווה. בהפסקה שוחח מאמן הקבוצה, בני לם עם השחקנים ואמר להם: "יש על הדשא קבוצה שיש עליה לחץ לנצח, שנמצאת ביתרון של שחקן. לנו יש רק מה להרוויח מהמשחק כרגע, בוא נהיה חכמים וננסה לנצח". התשובה של השחקנים לא איחרה להגיע, היהלומים איימו שבע פעמים על השער במחצית השנייה לעומת שלוש פעמים בלבד במחצית הראשונה והשיגו 0:2 חשוב.

בנתניה מתמוגגים משני הכובשים - פראפה גויאגון ואיגור זלאטנוביץ' - שמעורבים ב-8 מ-13 השערים שכבשה הקבוצה עד כה: "פגענו בול איתם, הם שחקנים אדירים. כוכבי כדורגל שאפשר לסמוך עליהם". במועדון החמיאו גם לעומרי גנדלמן, שהופך להיות אחד הקשרים הטובים בישראל, ולכארם ג'אבר שמנצל את היעדרותו של שי קונסטנטין.

כ-3,300 אוהדי מכבי נתניה עודדו במשך 90 דקות ושמו בצד את העובדה שהקבוצה לא ניצחה בשלושת משחקיה האחרונים. הבעלים, אייל סגל חרג ממנהגו וירד לחדר ההלבשה על מנת לברך את הצוות המקצועי והשחקנים. "אי אפשר להתעלם מניצחון כזה, זה ניצחון עם הרבה אופי. טוב לפתוח את החזרה מהפגרה עם ניצחון ועכשיו צריך ליצור מומנטום", אמרו במועדון.

לפני המשחק ערך אביב אברהם מבחן כשירות ונמצא כי אינו כשיר. הוא סובל מרגישות באזור שבין שריר הארבע ראשי למותן ויעבור בדיקת אולטראסאונד. לקראת הסיום ג'אבר התלונן על כאבים בשריר הירך האחורי והוחלף. המגן הימני יבדק והשניים בספק למשחק נגד מ.ס.אשדוד בשלישי.