הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"מקווה שיגיע מאמן כדי שלא יהיו לי שיערות לבנות"

יצחקי אחרי הניצחון של מכבי ת"א על הפועל חיפה: "ירד לנו האוויר מאז אירופה"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  28.11.21 - 22:10
תחילת כתבה

מכבי תל אביב חזרה הערב (ראשון) למסלול הניצחונות עם 1:3 על הפועל חיפה, ובכך עלתה למקום השישי בטבלת ליגת העל. אולם, במועדון עדיין מרגישים את חוסר היציבות, ולכן ממשיכים בחיפושים אחר מאמן קבוע שיחליף את ברק יצחקי הזמני, שגם התייחס לעניין הזה היום אחרי שריקת הסיום בסמי עופר.

"אין לי מה לחדש בנושא", הוא אמר. "זה לא פשוט, עובדים קשה, מחפשים. מקווה שיבוא מאמן כמה שיותר מהר כדי שלא יהיו לי יותר מדי שיערות לבנות, גם ככה הכל לבן".

על המשחק עצמו הוסיף יצחקי: "כל נקודה חשובה לנו, בטח בתקופה הזו. שיחקנו מול קבוצה מאומנת והיא הפתיעה אותנו, שיחקה עם שלושה בלמים בפעם הראשונה ולקח לנו מעט זמן להיכנס למשחק, אבל שמח שיצאנו עם שלוש נקודות חשובות מאוד. יש פה שחקנים טובים בקבוצה, היא לא נמצאת במקום בו היא צריכה להיות, בטח לא מבחינת איכות השחקנים. מאז אירופה ירד לנו האוויר, אבל אני לא מתרץ. יש פה שחקנים ששיחקו ביום חמישי, העייפות משפיעה, זה לא עניין של תירוצים".

המאמן המפסיד, אלישע לוי, ניסה לסכם: "קודם כל, כשאתה עם שני מצבים נייחים ושני גולים עצמיים והפסד, אז תחושה מאוד מאכזבת. היה חסר לנו מעט מחץ בגלל אילוצים, שיחקנו במערך שונה. מכבי לא הגיעה להרבה הזדמנויות, אבל גם אנחנו לא. בחצי השני התחלנו להחליף, לא ויתרנו וחזרנו למשחק בכוח. התחלנו להגיע ליותר הזדמנויות וזה הסיפור של המשחק. במומנטום שלנו ספגנו בצד השני. מאוכזב אבל הלאה".

כשנשאל איך מרימים את אנתוני, ענה: "זה לא קרה לנו כקבוצה, ולא לו באופן אישי. בכדורגל אתה אומר לא ראיתי דבר כזה וזה קורה. מתקדמים קדימה, זו חוכמה של קבוצה. נבוא לדרבי קבוצה חדשה, מול קבוצה מצוינת".