הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

ברק יצחקי צפוי לנהל גם את המשחקים הקרובים במכבי ת"א

טרם נמצא מחליף קבוע למאמן הזמני של הצהובים, שזוכה למחמאות מגורמים שונים במועדון ומהשחקנים: "הוא נותן לנו ביטחון. תחת ברק אנחנו מתקדמים כל הזמן. עכשיו צריך המשכיות"

תומר לוי
תומר לוי  29.11.21 - 07:00
תחילת כתבה

מכבי תל אביב חזרה אתמול (ראשון) למסלול הניצחונות עם 1:3 חשוב על הפועל חיפה, שהעלה אותה למקום השישי בטבלת ליגת העל אחרי עשרה מחזורים. הנושא המרכזי שמדובר במועדון הוא עניין המאמן, וכרגע ברק יצחקי, שנחשב למחליף זמני אחרי פיטורי פטריק ואן לוון, מספק את הסחורה מבחינת היכולת של הצהובים.

שני שינויים ביצע יצחקי בהרכב של המשחק אתמול ושניהם בלטו. הראשון היה טל בן חיים, שקיבל הזדמנות וניצל אותה, והשני היה עידן נחמיאס, שחזר להרכב אחרי תקופה ארוכה. מדובר בשני שינויים בינגו של המאמן הזמני, שסחט מחמאות, ושני השחקנים המדוברים החזירו לו על המגרש והיו בין הבולטים בהתמודדות.

שחקנים בקבוצה אמרו: "זה היה ניצחון סופר חשוב, אבל עכשיו צריך ליצור המשכיות. זו המשימה שלנו, השחקנים קבלו ביטחון וזה צריך להיראות יותר טוב. תחת ברק יצחקי אנחנו מתקדמים כל הזמן, עד שיימצא מאמן קבוע הוא נותן לנו ביטחון". כרגע, כפי שאמר אתמול יצחקי בראיון שאחרי המשחק ("אין לי מה לחדש"), אין התקדמות בגזרת המאמן הקבוע הבא. קיימת הערכה שיצחקי יעמוד על הקווים גם במשחקים הקרובים.

דן גלזר (פציעה בברך) ודניאל טננבאום (גב) עדיין לא חוזרים לסגל. כמו כן, במהלך המשחק בסמי עופר נרשם ויכוח אחרי השער השלישי של הקבוצה, בין אדוארדו גררו לאנריק סבוריט וברנדלי קובאס, אך העניינים נרגעו מהר.