הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

הבור התקציבי יתעצם: הסיוט של בית"ר

הפסדים כמעט בכל משחק וגרעון שעלול לגדול ולהגיע ל-10 מיליון ש"ח. הקבוצה מהבירה משלמת מחיר בעקבות המכירות החלשות והיעדרות הקהל, וחוששת שתיאלץ למכור שחקנים כתוצאה מכך

תומר לוי
תומר לוי  29.11.21 - 14:13
תחילת כתבה

הצרות בבית"ר ירושלים ממשיכות. לערוץ הספורט נודע היום (שני) שהבור התקציבי של הקבוצה עלול לגדול משמעותית עד לסוף העונה. הירושלמים רשמו בבקרה התקציבית כ-17 מיליון שקל שמבסוסים על הכנסה ממנויים וכרטיסים עד סוף העונה, אבל כרגע בית"ר מפסידה כסף כמעט בכל משחק כי הקהל פשוט לא מגיע.

למשל, במשחק הבית הקרוב נגד מכבי ת"א הירושלמים מצפים להכנסות של מיליון וחצי ש"ח. אם לא יגיעו לפחות 15 אלף אוהדים מהמשחק הזה - בית"ר תפסיד כסף. בקבוצה מסרו כי כל משחק כזה מגדיל את הבור שעלול להגיע לעד עשרה מיליון ש"ח, מה שמחייב מכירת שחקנים ושחרורם רק כדי לא לעמוד בעלויות החוזה. ברקע, מקווים בבית"ר שיגיע רוכש ותוגש הצעה.

על המגרש, הירושלמים מתמודדים עם בעיות אחרות. הם עלולים לעלות למשחק מחר בלי אוראל דגני. הבלם סובל מרגישות במפשעה ובספק למשחק, נזק משמעותי במיוחד להגנה של בית"ר, לה 12 נקודות ליגה לעומת 15 של סכנין.

במקביל, המאמן ארווין קומאן ערך אסיפת וידאו ועבר על הטעויות במהלך המשחק, בפרט בהרמות מהאגפים במחצית הראשונה שלא זכו לכיסוי מספיק טוב בהגנה. קומאן אמר לשחקנים שנקודה ושער נקי יכולה להיות בסדר, וציין את העובדה שגם מכבי חיפה והפועל באר שבע עשו תיקו עם חדרה. אין הבדל גדול בליגה וכל משחק קשה, לפי ההולנדי.