הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

סכנין מרגיעה: "לא מלחמה, זה משחק כדורגל"

כוחות משטרה רבים מול בית"ר. וארן תקף: "למה לי לא לשחק?"

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  29.11.21 - 11:07
תחילת כתבה

הנהלת בני סכנין קיימה פגישת היערכות עם משטרת משגב לקראת המשחק מחר (שלישי) נגד בית"ר ירושלים. 300 שוטרים כולל פרשים וסוסים וכן 100 סדרנים ינסו לשמור על הסדר ועל ביטחונם של האוהדים. המשטרה צפויה להציב שוטרים סמויים ביציעים ומחוץ לאיצטדיון. כמו כן, תיעשה הפרדה בין אוהדי הקבוצה מהבירה לאוהדי המארחת ובמשטרה פועלים על מנת למנוע חיכוך בין מחנות האוהדים.

יו"ר בני סכנין, מוחמד אבו יונס, קרא להרגעת הרוחות: "אסור להיגרר לפרובקציות, אנחנו לא הולכים למלחמה, אלא למשחק כדורגל. ניצחון שווה שלוש נקודות, לא מעבר לזה. המסר לאוהדים הוא ברור, לעודד את הקבוצה שלנו. אנחנו רוצים משחק ספורטיבי ושכולם יהנו ויחזרו הביתה בשלום. אוהדי בית"ר ירושלים יותר ממוזמנים ונקבל אותם בחום".

מאז אירוע רגימת רכב אוהדי הפועל חיפה באבנים, במועדון יצאו למסע הסברה נרחב בעיר. "אנחנו עושים פעילות רבה במוסדות החינוך והגענו לאנשי הדת, על מנת שהאנשים יגיעו לאיצטדיון רק לשם הספורט. החוליגנים משרתים את שונאי סכנין, אנחנו נפעל ביד קשה יחד עם המשטרה נגד מתפרעים. הוספנו מצלמות ונגיע לכולם. אם הקבוצה תיקנס או יגרם לה נזק, אותם מתפרעים ישלמו", אמר היו"ר.

אבו יונס ביקש להעביר מסר לקהל האוהדים: "רעשי הרקע הם לא לטובת הקבוצה, זה מקרין על השחקנים, הצוות המקצועי וההנהלה. אני רוצה לנצח כל משחק, אבל לא הבטחנו שננצח את כל המשחקים. יש משחקים שאנחנו נהיה אנדרדוג וננצח ומשחקים שאנחנו פייבוריטים נפסיד. שום משחק הוא לא גמר גביע, יש תמיד עוד משחק וצריכים להבין את זה".

איצטדיון דוחא צפוי להיות מלא מחר, כאשר כאלף כרטיסים יוקצו לאוהדי בית"ר ירושלים. בהנהלת סכנין החליטו לא לעלות את מחירי הכרטיסים שיעמדו על 60 ש"ח.

בצד המקצועי, מארון גנטוס התלונן לאחר המשחק נגד הפועל נוף הגליל שאינו חש בטוב ולא התאמן אתמול, אך צפוי להיות כשיר להתמודדות, זאת בזמן שאיברהימה קונטה סובל מכיווץ וינסו להכשירו.

אנטוני וארן ממתין לתוצאות בדיקת הMRI שעבר ופרסם פוסט ברשתות החברתיות: "איזה אינטרס יש לי לא לשחק? איזה חלוץ לא רוצה להבקיע גולים? איזה בן אדם רוצה להפסיד כסף? מי שמכיר אותי מקרוב, רואה ועובד איתי כל יום יודע על מה אני מדבר. אני לא בחרתי להיפצע ולא בחרת את סוג הפציעה. אני עושה הכל כדי לחזור כמה שיותר חזק ומהר כדי לעזור לחברים שלי על המגרש. מאחל לכולם בעיקר בריאות. חג שמח".