הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"לא עוד משחק": בית"ר י-ם מתכוננת לסכנין

גרצ'קין נרגש, קומאן הזהיר: "יהיה משחק קשוח, חייבים נק'"

תומר לוי
תומר לוי  29.11.21 - 15:48

יממה לפני שבית"ר ירושלים יוצאת למשחק חוץ מול בני סכנין, מאמן הקבוצה ארווין קומאן, והמגן מקס גרצ׳קין, דיברו עם האתר הרשמי של הצהובים-שחורים והתייחסו להכנות.

"אנחנו צריכים נקודות", אמר קומאן. "נלך לשם כדי לנצח את המשחק, כמו שצריך להיות. אנחנו צריכים לראות מה יהיה, אבל זה יהיה משחק קשוח. לא קל לשחק שם, אנחנו צריכים להביא לשם את כל האנרגיות שלנו. השחקנים מכירים את הליגה הזאת יותר טוב ממני, כל משחק הוא פיזי, זה לא משנה נגד מי משחקים".

עוד הוסיף קומאן: "השחקנים צריכים לדעת שהם הולכים לסוג משחק כזה, אבל צריך לשחק כדורגל וצריך לנטרל את הפיזיות. זה קשה. אנחנו צריכים לשחק עם הרבה מסירות, שחקנים אוהבים לעשות דריבל, אבל ככה אתה נותן ליריב לתפוס אותך".

גרצ'קין הוסיף: "אני אוהב את השבועות הצפופים האלה של שלושה משחקים בשבוע. מאוד התאכזבתי מהתיקו נגד חדרה, אבל יש הזדמנות לתקן וזאת הזדמנות נהדרת. המשחק בסכנין יכול לשנות מומנטום. אנחנו בסדרת משחקים חשובה והנקודות האלה בדוחא חשובות מאוד, נגיע בכל הכוח. הליגה מאוד צפופה, אנחנו יכולים להפוך את זה לטובתינו ולנצח במשחק הקרוב. ככל שיהיו לך יותר נקודות עכשיו, יהיה לך יותר קל להתמקד בכדורגל ולהשתפר. כולם יודעים את החשיבות של המשחק הזה, זה לא עוד משחק ואני מחכה שיתחיל".